River City Ransom هم‌اکنون برای کنسول Wii U Virtual در دسترس است

۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۴

یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کنسول خاطره انگیز و قدیمی NES، یعنی بازی River City Ransom،هم‌اکنون برای کنسول Wii U Virtual در دسترس است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

این سبک‌ از بازی‌ها که به beat-em-up کلاسیک شناخته می‌شوند، در گذشته آنقدر طرفدار داشتند که هر استودیویی سعی بر ساختن حد‌اقل یکی از آن‌ها داست. یکی از معروف‌ترین و محبوب ترین‌ آن‌ها که برای کنسول خاطره‌انگیز NES منتشر شد، River City Ransom نام دارد. این بازی با توجه به محبوبیتی که داشت، برای کنسول‌های Wii و 3DS در سال‌های 2007 و 2013 منتشر شد. این بازی در ابتدا در سال 1990 منتشر شد. به‌تازگی اعلام شده که این بازی، باری دیگر قرار است بازسازی شود و این‌بار برای آخرین نسل از کنسول‌های نینتندو، یعنی Wii U Virtual منتشر می‌شود.

“شما می توانید در نقش Alex، با چالش‌ها، به‌صورت تنها یا به‌همراه Ryan، دست و پنجه نرم کنید. با مشت و لگد راه خود را از میان گروه‌های خلافکار و مافیایی، غولاخر‌های شیطانی و بقیه دشمنان، باز کنید. یا اینکه می‌توانید از اسلحه‌های متنوع بازی مانند chain whip، brass knuckles و… استفاده کنید. آمار و وضعیت خود را با خوردن مناسب غذا و بدست آوردن تکنیک‌های مختلف با خواندن کتاب‌های موجود در بازی بالا ببرید. با این قدرت‌ها و سرعت نامحدود شخصیت در این بازی، دشمنان نمی‌دانند که از کجا ضربه خورده‌اند.”

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید