با ویژگی‌های جدید نسخه بتا Xbox App بیش‌تر آشنا شوید

۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۳

به‌تازگی کمپانی مایکروسافت، فهرستی از ویژگی‌های جدید نسخه بتا Xbox App بر روی Windows 10 و همچنین تاریخ اضافه شدن Cortana به این برنامه را منتشر کرده است. با ما در ادامه خبر همراه باشید.

این اطلاعات جدید که به واسطه آقای Larry Hryb (ملقب به  Major Nelson) منتشر شده‌اند، ویژگی‌های جالب توجهی را شامل می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

Party Text Chat: امکان چت کردن بر روی Xbox App اکنون در دسترس است.

امکان خواندن و پاسخ به پیام‌ها از طریق اطلاعیه‌ها: از این پس قادر خواهید بود که سریعاً به پیام‌ها خود از طریق اعلانات پاسخ دهید.

دریافت اطلاعیه‌ مربوط به فعالیت‌ها: اگر کسی شما را به لیست دوستان خود اضافه کند، برای شما در انجمن‌های Xbox Live نظر بگذارد، چیزی به اشتراک بگذارد و یا موردی را بپسندد، بلافاصله به شما اطلاع داده خواهد شد.

امکان اشتراک‌گذاری فعالیت‌های روزمره: در گوشه سمت راست فید مربوط به فعالیت‌های شما، اکنون آیکون جدیدی به نام “Share” اضافه شده است. بر روی آن کلیک کنید و آیتم‌هایی که قابل اشتراک‌گذاری هستند را به نمایش بگذارید. Achievementهای دریافتی، کلیپ‌های ضبط شده از گیم‌پلی بازی‌ها و اسکرین‌شات‌های ذخیره شده، از مواردی هستند که می‌توانید به اشتراک بگذارید.

همچنین با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی آقای Hryb، دستیار صوتی محبوب Windows 10؛ یعنی Cortana، طی هفته‌های آتی برای اعضای پیش‌نمایش در دسترس قرار خواهد گرفت و عرضه عمومی آن نیز، در سال 2016 رخ خواهد داد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید