گیفت کارت
گیفت کارت

DriveClub ممکن است دنباله‌ای نداشته باشد | یوشیدا توضیح می‌دهد

۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۰

بازی‌ های سبک مسابقه‌ای به اندازه کافی طرفدار دارند که در برنامه بازی های انحصاری یک کنسول قرار گیرند. DriveClub یکی از انحصاری های خوب PS4 بود که با استقبال رضایت بخشی از سوی بازی‌بازان مواجه شد. اما، گویا کمپانی سونی میل چندانی به ساخت دنباله‌ی DriveClub ندارد. با ادامه خبر همراه باشید.

عنوان انحصاری کنسول Drive Club، PS4، با فروش نزدیک به 2 میلیون نسخه در سرتاسر جهان یک عنوان موفق برای کنسول نسل هشتمی سونی به حساب می‌آمد و انتظار می‌رفت که دنباله آن نیز ساخته شود; طبق آخرین مصاحبه آقای Shuhei Yoshida، رئیس کمپانی سونی، با وبسایت Eurogamer، شاید امید چندانی برای ساخت نسخه بعدی DriveClub وجود نداشته باشد.

   بازی های سبک ریسینگ در حال حاضر بازار فروش خوبی را تجربه نمی‌کنند. تیم ما برای ساخت ادامه چنین عنوانی نیازمند به ایده ها و ابتکارهای جدیدی است، که یک نسخه جدیدی از همین عنوان را ارئه دهد که بهتر از گذشته باشد; وگرنه، ساخت یک سری (فرنچایز) دیگر راحت‌تر خواهد بود. البته همواره ایده های خلاقانه در شرایط سخت به ذهن خطور می‌کند؛ اما، ما باید آینده نگر باشیم.

عناوین ریسینگ و دنباله‌داری مثل Forza Motorsport 5 و Forza Horizon2 برای Xbox و Mario Kart 8 برای نینتندو، موفقیت های خوبی در پی داشتند که DriveClub هم با اولین نسخه خود توانست در کنار این عناوین باسابقه بدرخشد و شاید ادامه دادن عنوان DriveClub می‌توانست موفقیت های بیشتری برای PS4 در پی داشته باشد. هرچند هنوز نمی‌توان قاطعانه گفت که DriveClub دنباله‌ای نخواهد داشت.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا ادامه DriveClub می‌تواند سیاست‌گذاری درستی برای کمپانی Sony باشد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید