نسخه‌های PS4 و PS Vita بازی Super Meat Boy، آهنگ‌های جدیدی خواهد داشت

۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۲

نسخه‌های PS4 و PS Vita عنوان به‌شدت محبوب Super Meat Boy، در روز ۶ اکتبر سال جاری و به‌صورت یک عنوان Cross-Buy منتشر می‌شود. این بازی همچنین یکی از عنوان‌هایی است که این ماه برای افراد  عضو PS Plus، به‌صورت رایگان عرضه‌ می‌شود. برای خواندن ادامه خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

به‌تازگی خبر رسیده که لیسانس و حقوق قانونی موسیقی‌ها و آهنگ‌های نسخه پیشین این عنوان برای نسخه‌های PS4 و PS Vita صدق نمی‌کند. این خبر، به‌نظر عجیب می‌رسد اما امروز در صفحه رسمی PlayStation Blog اعلام شد که سونی با استختدام چند هنرمند، اقدام به ساخت موسیقی‌های جدید برای این نسخه کرده است. آهنگ‌های پیشین Super Meat Boy در حقیقت یکی نقاط قوت آن بود؛ اگر برای اولین بار این بازی را تجربه می‌کردید، جذب موسیقی‌های آن می‌شدید و در برای مخاطب بسیار جالب بود. حال، آهنگ‌های جدید Super Meat Boy را با معرفی آن‌ها، در زیر مشاهده می‌کنید:

  • Matthias Bossi و Jon Evans که با نام Ridiculon شناخته شده هستند،(آهنگ اخیر آن‌ها، The Binding of Isaac: Rebirth نام داشت) چند موسیقی ساخته‌اند. آن‌ها کار ساخت آهنگ‌های Forest ،Hell ،Rapture و The End و همچنین موسیقی معرفی و آغازین بازی که در صفحه‌ اصلی پخش می‌شود را به‌عهده گرفتند.
  • David “Scattle” با آن سبک خاص و جالب‌اش، آهنگ‌های بازی محبوب Hotline Miami را ساخته است. او برای Super Meat Boy، آهنگ‌های فوق‌العاده‌ای برای مراحل The Hospital و the Salt Factory ساخته است. موسیقی‌های او هنگام بازی، شگفت‌ زده‌تان می‌کند.
  • Laura Shigihara که برای ساخت آهنگ بازی Plants vs. Zombies شناخته‌ می‌شود، در مرحله Bandage Girl هنرنمایی کرده است و کار ساخت موسیقی‌ها در صحنه های حساس و مراحل بسیار سخت را به‌عهده گرفته است.

Super Meat Boy در تاریخ ۶ اکتبر سال جاری برای PS4 و PS Vita به‌صورت Cross-buy، عرضه می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید