گیفت کارت
گیفت کارت

شخصیت جدید Street Fighter V با نام Laura لو رفت

۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۵

اگر اخبار بازی Street Fighter V را دنبال کرده باشید، این نکته را می‌دانید که دیروز شخصیت Zangief به صورت رسمی برای این نسخه معرفی شد؛ اما به‌تازگی حضور یک شخصیت کاملاً جدید با نام Laura در بازی Street Fighter V لو رفته است. برخلاف Zangief که یکی از شخصیت‌های قدیمی سری است، این شخصیت اولین حضور خود در سری Street Fighter را تجربه می‌کند. برای اطلاعات بیش‌تر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

به‌تازگی به‌صورت اتفاقی تصاویری از شخصیت Laura در مجله معتبر ژاپنی Famitsu منتشر شده است. Laura سومین شخصیت جدید معرفی شده Street Fighter V خواهد بود. قبلاً اعلام شده بود که از بین 16 شخصیت ابتدایی بازی، چهار شخصیت جدید خواهند بود. دو شخصیت جدید Necalli و Rashid در گذشته معرفی شده بودند. شخصیت Laura از قدرت الکتریسیته در حملات خود استفاده می‌کند. از سبک مبارزه jiu-jitsu برزیلی او می‌توان متوجه شد که Laura یک شخصیت برزیلی خواهد بود. بسیاری انتظار داشتند شخصیت برزیلی این نسخه که آقای Ono به آن اشاره می‌کرد، شخصیت Blanka باشد.

هنوز شرکت Capcom اطلاعات زیادی از این شخصیت منتشر نکرده است؛ به همین دلیل باید تا معرفی رسمی Laura منتظر اخبار بیشتر بمانیم.

بازی Street Fighter V در سه ماهه اول سال 2016 میلادی برای کنسول‌های PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید