کدهای نسخه بتای عنوان Need For Speed ارسال شدند

۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۶

سری بازی‎های Need For Speed اگر بهترین بازی در سبک ریسینگ-آرکید نباشند قطعا یکی از بهترین‎ها خواهند بود. چندی پیش EA نسخه جدید از این عنوان که Need For Speed نام دارد را معرفی کرد که توسط استدیو بازی‎سازی Ghost Games در دست ساخت می‎باشد. به تازگی اطلاعات جدید از نسخه بتای این بازی منتشر شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

 

به تازگی EA کدهای بتای این بازی را برای کسانی که در این قسمت ثبت نام کرده بودند ارسال کرده است. با کمک این کد می‎توانید نسخه‎ی بتای این بازی که دارای حجم بالای 18GB می‎باشد را دانلود کرده و مقداری از این بازی را تجربه کنید. شایان ذکر می‎باشد که شما در این بتا امکان فیلم‎برداری از بازی را نخواهید داشت.

برخی از کاربرانی که کد را دریافت کرده اند اعلام کرده اند که این کد با پلتفرم آن‎ها ناسازگاری دارد و امکان اجرای بتای بازی را ندارند که EA در توییتر خود اعلام کرده است که به زودی این مشکل را رفع خواهد کرد. همچنین بتای این بازی تا تاریخ 5 اکتبر ( 14 مهر 1394 ) قابل بازی می‎باشد.

بازی Need For Speed یک بازی در سبک Racing-Arcade می‎باشد که توسط استدیو بازی‎سازی Ghost Games در دست ساخت می‎باشد. در این بازی بسیار به شخصی‎سازی اتومبیل‎ها اهمیت داده شده است و این بازی از این لحاظ در سطح عالی قرار دارد. یکی دیگر از ویژگی خوب این بازی گرافیک فوق‎العاده آن می‎باشد که در بسیاری از مواقع تشخیص آن از واقعیت بسیار سخت است. این بازی در تاریخ 3 نوامبر 2015 (12 آبان 1394) برای کنسول‎های نسل هشتمی PS4 و Xbox One و در بهار سال 2016 برای رایانه‎های شخصی منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد این بازی چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید