اعضای سابق استودیو Criterion در حال ساخت دو بازی جدید هستند

۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶

تعدادی از اعضای سابق استودیو Criterion که در سال 2014 از این استودیو جدا شدند ، حال با تاسیس استودیوی جدیدی به نام Three Fields به سرپرستی Alex Ward و Fiona Sperry در حال کار بر روی دو عنوان جدید هستند . چیزی که در این میان اهمیت می‌یابد ، این است که توضیحات یکی از این دو عنوان بسیار شبیه به نسخه جدیدی از فرانچایز Burnout می‌باشد .

شاید تنها خود اعضای تیم Three Fields و افراد نزدیک به آنها از نوع بازی هایی که در حال کار بر روی آن هستند آگاهی داشتند ; اما ، توییت هایی که به تازگی در اکانت توییتر این استودیو تازه تاسیس منتشر شده است خبرهای بیشتری را در مورد عناوینی که درحال کار بر روی آنها هستند افشا می‌کند .

اولین بازی که به دست استودیو Three Fields در حال ساخت است در سبک اتومبیلرانی و مسابقات رانندگی نیست ; بلکه ، یک بازی در سبکی جدید و ابتکارآمیز است . سبکی شامل سرعت ، هیجان ، و یک بخش مولتی پلیر قوی .
اما دومین توییت کمی متفاوت تر است ، که طرفداران فرانچایز محبوب Burnout را هیجان زده می‌کند . در توییت دوم آنها خبر از بازی مبهمی می‌دهند که نشانه های آن بسیار شبیه به فرانچایز Burnout می‌باشد .

به دنبال چه چیزی در یک بازی از سبک رانندگی هستید ؟ یک جانشین جدید ، سرعت ، ترافیک و انبوهی از تصادفات .

از دیگر نشانه هایی که سبب تشبیه این بازی به Burnout می‌شود این است که در فرانچایز Burnout همواره از خودروهای لایسنس نشده استفاده می‌شد . از طرفی می‌دانیم که لایسنس خودروهای داخل بازی خود هزینه بسیاری را می‌طلبد و قطعا این استودیوی کوچک و تازه کار دست به چنین هزینه بزرگی در اولین بازی خود نخواهد زد . از طرفی نیز سازندگان چندان نسبت به لایسنس بودن خودروها متعهد نیستند . پس میتوان امیدوار بود که پس از چندین سال نسخه جدیدی از سری بازی پرطرفدار Burnout توسط این استودیوی تازه تاسیس منتشر گردد .

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید