پرونده Divinity: Original Sin 2 در کیک استارتر با مبلغ 2 میلیون دلار، بسته شد

۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۰

این روز‌ها خبر در مورد بازی‌های کیک استارتر بسیار است و نکته مهم در مورد آن‌ها، این است که همه آن‌ها مبلغ و هزینه مورد نیاز برای ساخت بازی مورد نظرشان را با موفقیت دریافت می‌کنند. پس از موفقیت‌های بازی Battletech، حال نوبت به موفقیت عنوان Divinity: Original Sin 2 رسیده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

Divinity: Original Sin 2 بازی استودیوی خلاق Larian Studios است که مدتی است برروی سایت کمکی کیک استارتر قرار گرفته. دیروز بود که این بازی با موفقیت، بودجه مورد نیاز خود را دریافت کرد و حتی به هدف بزرگ خود که مود Game Master نام داشت، رسید.

Divinity: Original Sin 2 در مجموع با کمک‌های مردمی، $2,032,434 (به‌علاوه $43,000 از بخش PayPal) دریافت کرد و همانطور که اشاره شد به هدف بزرگ خود که مود Game Master نام داشت، رسید. مود Game Master به بازیبازان این امکان را می‌دهد تا سیاه‌چاله خود در بازی را بنا کنند و هر‌طور دوست دارند، آن‌ را مدیریت کنند. به‌عنوان مثال، محیط اطراف سیاه‌چال را آنطور که می‌خواهند دستکاری کنند.

به‌عنوان یک تشویق و جایزه، وب‌سایت GOG.com نیز کمکی 10,000 دلاری به استودیوی Larian Studios داده است تا آن‌ها بتوانند برای بازی Divinity: Original Sin 2 یک شخصیت اصلی طراحی کنند که کاری بسیار پسندیده است.

این واقعا هیجان انگیز و زیبا است که یک بازی ویدیویی برای مردم خاص و عام، مهم می‌شود و چندین هزار نفر با کمک‌هایشان، موجب ساخت یک بازی می‌شوند. امیدواریم این روند خوب و عالی کیک استارتر ادامه پیدا کند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید