Season Pass عنوان Rise of the Tomb Raider لیست شد

۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵

مطمئنا عنوان Rise of the Tomb Raider هم به مانند اکثر بازی‌های نسل هشتمی پس از عرضه DLCهای فراوانی را دریافت خواهد کرد. اما با توجه به این مهم آیا برای طرفداران بازی یک Season Pass در نظر گرفته شده است؟ برای دریافت پاسخ این پرسش در ادامه مطلب همراه با ما باشید.

با اینکه هنوز چیزی از سوی Square Enix یا مایکروسافت تایید نشده است به نظر می‌رسد که عنوان Rise of the Tomb Raider یک Season Pass برای دریافت رایگان محتویاتدریافت خواهد کرد. امروز فروشگاه آمازون Season Pass این بازی را با قیمت ۳۰ دلار برای پیش‌فروش در دسترس قرار داد. این فروشگاه در وصف این Season Pass اینگونه عمل کرده است:

Season Pass بازی Rise of the Tomb Raider طیف وسیعی از محتویات را برای بخش داستانی بازی به همراه دارد و همچنین به شما اجازه می‌دهد تا با دوستان خود رقابت کنید.

همانطور که می‌دانید بازی Rise of the Tomb Raider فاقد بخش چند نفره است و مسلما منظور از رقابت با دوستان بخش آنلاین leaderboard است که می‌توان رکوردها را در آنجا ثبت کرد.

یکی از عناوین انحصاری پرحاشیه مایکروسافت، بازی Rise of the Tomb Raider می‌باشد. عنوانی که ابتدا در جریان نمایشگاه Gamescom، انحصاری Xbox اعلام و بعد از مدتی به یک انحصاری زمانی تبدیل شد. عنوان Rise of the Tomb Raider در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۴) به صورت انحصاری بر روی پلتفرم‌های Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد. شایان به ذکر است که این بازی یک انحصاری زمانی است و در سال ۲۰۱۶ بر روی Windows 10 و PlayStation 4 عرضه می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید