لیست اچیومنت‌های WWE 2K16 برای Xbox 360 منتشر شد

۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰

امروز سایت XboxArchivements که وظیفه انتشار لیست اچیومنت‌های بازی‌های مختلف را برای Xbox One و Xbox 360 دارد، امروز لیست اچیومنت‌های بازی WWE 2K16 را برای کنسول نسل هفتمی Xbox 360 منتشر کرد که به احتمال بسیار زیاد، با لیست تروفی‌های بازی رو کنسول PS3 شباهت‌های فراوانی دارد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

با نگاهی کوچک به لیست اچیومنت‌ها، می‌توان فهمید که هیچ جایزه سورپرایز کننده‌ای برای بازی‌بازان وجود ندارد. به‌عنوان مثال، تعداد زیادی از اچیومنت‌های بازی به‌بخش Stone Cold Steve Austin Shocase اختصاص داده شده که با پیشروی در روند داستانی این قسمت و انجام تمام فعالیت‌های آن، می‌توانید کسبشان کنید. یک جایزه مخصوص نیز برای کامل کردن فیلمنامه “Austin 3:16” در نظر گرفته شده است.

برای بخش Universe Mode نیز، اچیومنت‌های گوناگونی در نظر گرفته شده است. از این اچیومنت‌های در نظر گرفته شده، می‌توان به برنده شدن در مسابقات Money In The Bank و Royal Rumble اشاره کرد. لازم به ذکر است، شما با قراردادن Undertaker و Sting در برابر هم می‌توانید اچیومنت مخصوص این بخش را دریافت کنید.

بدون‌شک، محبوب‌ترین اچیومنت‌ها مربوط به یکی از بهترین و قوی‌ترین کشتی‌گیران حال حاضر این کمپانی یعنی Brock Lesnar هستند که مهم‌ترینشان “Suplex City” است. این اچیومنت را شما می‌توانید با ۱۰ بار اجرای فن “German Suplex 4” یا “Back Suplex 2” بدست آورید. به‌نوعی، شما با بازسازی مسابقه John Cena و Brock Lesnar در SummerSlam 2014 این اچیومنت را به‌دست خواهید آورد.

در پایان، شما را به مشاهده‌ لیست کامل این اچیومنت‌ها (از طریق XboxArchivements) دعوت می‌نماییم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید