با تم حماسی بسته الحاقی جدید The Witcher 3 یعنی Hearts of Stone همراه باشید

۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۳

بدون‌شک عنوان The Witcher 3: Wild Hunt تا قبل از انتشار یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال 2015 بود و بسیاری از علاقه‌مندان به سبک RPG دوست داشتند تا به‌شخصه، بتوانند آخرین ماجراجویی خود را با شکارچی پیز به پایان برسانند. این انتظار زیادی که برای خود بازی The Witcher 3 وجود داشت، حال برای بسته الحاقی جدید این بازی یعنی Hearts of Stone نیز صدق می‌کند. یکی از معدود بسته‌های الحاقی که سازندگان مانور بسیاری بر روی آن داده‌اند و انتظارات را از آن زیاد کرده اند. مدتی قبل شاهد انتشار تصاویر و تریلرهایی از این بسته الحاقی بودیم. حال، صداگذار و طراح موسیقی متن این بازی یعنی آقای Marcin Przybyłowicz یک قطعه موسیقی بسیار زیبا به‌عنوان تم این بسته الحاقی ساخته است که نشیدن آن، برای علاقه‌مندان به این بازی خالی از لطف نیست. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

با این که این قطعه زیبا کمتر از سه دقیقه است، اما بسیار استادانه عمق فاجعه و چیزی که درون این موسیقی نهفته است را به شنونده انتقال می‌دهد و به‌خوبی همه چیز را باهم، ترکیب می‌کند. این نکته را هم در نظر بگیرید که ابزار به کار رفته برای ساخت این موسیقی، به‌نوبه خود زیبایی خاصی به این موسیقی می‌بخشند.

شما را به شنیدن این قطعه موسیقی زیبا دعوت می‌کنیم. لازم به ذکر است که، ما ویدئویی که در سایت یوتیوب قرار گرفته است را برای شما آماده ساخته‌ایم ولی اگر، علاقه به دریافت این موسیقی به‌صورت یک فایل صوتی دارید، می‌توانید با مراجعه به این سایت آن را دریافت نمایید.

پخش آنلاین ویدئو موزیک

دانلود ویدئو موزیک با کیفیت 720p

دانلود ویدئو موزیک با کیفیت 360p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید