حضور شخصیت Zangief در Street Fighter V تایید شد

۹ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۱

امروز Capcom طبق روال همیشگی‌اش، یکی دیگر از شخصیت‌های قابل بازی در Street Fighter 5 را معرفی کرد و در کنار آن از او تریلر، تصاویر و اطلاعاتی نیز منتشر کرد. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بدون شک نام این کشتی‌گیر جدید برای تجربه‌کنندگان بازی‌های Street Fighter 2 ،Street Fighter Alpha 2 ،Street Fighter Alpha 3 و Street Fighter 4 نا آشنا نیست؛ درست حدس زده‌اید او کسی نیست جز Zangief. یک مرد قوی جثه که مطمئنا برای بسیاری یک حریف قدرتمند محسوب می‌شود.

در این بازی، توانایی‌های او یعنی V-Skill و V-Trigger به‌ترتیب با نام‌های Iron Muscle و Cyclone Lariat ذخیره شده است. با حرکت Iron Muscle، شخصیت ما یعنی Zangief می‌تواند یک حمله بسیار سخت بکند که با ترک زمین، اجازه بازیابی قدرتش را به او می‌دهد. با کمک حرکت Cyclone Lariat نیز او می‌تواند بسیار سریع با چرخشی مانند باد، به دشمنش ضربه‌ای وارد کند که او را به محدودیت‌هایش نزدیک خواهد کرد.

در اینجا می‌توانید اطلاعات بیشتری نیز درباره حرکات این شخصیت به‌دست آورید. لازم به ذکر است که شخصیت‌های معرفی نشده دیگری نیز هستند که مطمئنا بسیاری از طرفداران انتظارشان را می‎کشند؛ ما نیز قول می‌دهیم، شما را از کوچکترین خبر درباره این شخصیت‌ها غافل نگذاریم.

در پایان شما را به‌تماشای تصاویر این شخصیت و تریلر معرفی او، دعوت می‌کنیم.

تصاویر شخصیت Zangief:

مشاهده آنلاین تریلر

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

Street Fighter 5 در سال 2016 برای کنسول PS4 و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید