شما از همین حالا می‌توایند Star Wars Battlefront را بر روی Xbox One پیش‌ خرید کنید

۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۵

مایکروسافت امروز اعلام کرد که کاربران Xbox One امروز می‌توانند بازی Star Wars Battlefront را به صورت دیجیتالی پیش خرید کنند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

دو نسخه از Star Wars Battlefront برای پیش خرید در دسترس است، نسخه اول نسخه معمولی می‌باشد که فقط شامل بازی اصلی می شود و نسخه دوم که نسخه Deluxe Edition می‌باشد شامل آیتم های منحصر به فردی مانند دسترسی سریع به سلاح ها و لوازم جانبی خواهد بود. ‌همچنینافرادی که عنوان Star Wars Battlefront را پیش خرید می‌کنند می‌توانند این عنوان را یک هفته زودتر از بقیه بازی‌بازان دریافت کنند.

درضمن چندی پیش اعلام شد که افرادی که نسخه Deluxe Edition را که قیمتی برابر با 130 دلار دارد به صورت فیزیکی پیش خرید می کنند می توانند یک یخچال نیز دریافت کنند.

Star Wars Battlefront در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۴) بر روی PlayStation 4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد. بازی در روز انتشار ۱۲ نقشه در بخش مولتی پلیر دارد و در هر نقشه ۴۰ نفر توانایی ورود خواهند داشت. همچنین اعلام شد که بتای رایگان بازی از تاریخ ۸ اکتبر در دسترس قرار می‌گیرد و تا ۱۲ام همان ماه (۱۶ تا ۲۰ام مهر ماه) برای بازی‌بازان قابل اجرا می باشید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید