مراسم PlayStation Theater در شهر New York در حال برگزاری است

۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۷

با نزدیک شدن به تعطیلات سال نو میلادی و انتشار بازی‌های بزرگ و پر‌خرج، شرکت سونی نیز در حال آماده سازی برای Line Up بزرگ خود است. اما کسانی که در شهر New York زندگی می‌کنند، می‌توانند هیجان خود برای بازی‌های بزرگ را دوبرابر کنند، زیرا یک مراسم زنده و هیجان انگیز از طرف سونی در New York برگزار شده و نام آن PlayStation Theater است.

امروز یک پست از صفحه رسمی PlayStation Blog اعلام کرد که سونی به‌صورت رسمی، یک نمایش زنده به نام PlayStation Theater راه انداخته و مساحتی به وسعت ۴۵,۰۰۰ فوت و ظرفیت ۲,۱۵۰ نفر را به آن اختصاص داده است. تغییر دادن نام این مراسم ویژه نیز از نکات قابل توجه بود که تاثیر زیادی نیز در بازدید آن گذاشت. (نام این مراسم ویژه، در ابتدا Best Buy Theater بود که امروز به PlayStation Theater تغییر نام پیدا کرد.)

PlayStation Blog این نکته را یادآوری کرد که این مراسم با همکاری همه برگذارکنندگان خارجی و داخلی برگزار شده و شامل نمایش‌های زنده درمورد PlayStation Network، ابتکارات تجاری و مهمان نوازی اشخاص VIP است.

در این مراسم ویژه، کنسرت‌های هنرمندان مشهوری مانند Bon Jovi، گروه Eagles و John Legend و Rihanna برگزار خواهد شد و بخش‌های ویژه دیگری مانند تبریک سال نو Dick Clark و… خواهد داشت. PlayStation Theater یک مراسم سرگرم کننده و بسیار عالی است که توسط Sony برگزار می‌شود. قطعا این مراسم، یک تبلیغ بسیار هوشمندانه و البته پرخرج برای سونی است که در یکی از بزرگترین شهر‌های دنیا برگذار می‌شود.

PlayStation Theater به‌طور رسمی از امروز و در میدان Times شهر New York شروع به کار کرد. به‌زودی منتظر عکس‌ها و اطلاعات از این مراسم هیجان انگیز باشید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید