گیفت کارت
گیفت کارت

Scalebound سال‌هاست که درحال طراحی است

۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۹

طراحی و ساخت مدل‌های اولیه عنوان Scalebound از سال 2006 شروع شده بود. در واقع بسیاری از نمونه‌های اولیه‌ای بودند که هیچوقت انتشار نیافتند. در ادامه با ما همراه باشید.

Hideki Kamiya، کارگردان عنوان Scalebound، به این نکته اشاره کرد که طراحی جدیدترین عنوان خود سال‌ها طول کشیده است و حتی بعضی از طرح‌های اولیه این عنوان به زمان ساخت Bayonetta برمی‌گردد.

Kamiya در مصاحبه با گیم‌اسپات گفت:

بار اولی که ما قصد ساخت این بازی را داشتیم، هدف‌مان عنوانی برای کنسول Wii بود. شما با کنترلر Wii به اژدها خود دستور می‌دادید. شما به اژدها دستور می‌دادید و او نیز اطلاعات کرد و کار‌های باحالی انجام می‌داد. پس از اتمام ساخت Bayonetta ما شروع به بررسی طرح‌های اولیه خود در رابطه با Scalebound کردیم و اولین تغییری که من در آن ایجاد کردم تبدیل دایناسور به اژده‌ها بود. ما از اژده‌ها به جای دایناسور استفاده کردیم اما هنوز تغییر بزرگی دیگری مانده بود.

Kamiya ادامه داد:

شخصیت اصلی بازی در طرح‌های اولیه‌ ما، دختر بچه‌ای ضعیف بود که با این اژدهاها هم‌سفر شده بود. پس از آن تصمیم گرفتم که شخصیت اصلی را قویتر کنم، طوری که بتواند شمشیر در دست بگیرد و در آخر تبدیل به شخصیت حال خود شد.

عنوان Scalebound در تعطیلات 2016 به‎صورت انحصاری برای کنسول Xbox One منتشر می‌شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید