عنوان Prison Architect تا به حال 19 میلیون دلار درآمد داشته است

۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۰

عنوان Prison Architect ثابت کرد برای داشتن درآمد عالی نیازی به ساختن عنوانی عظیم نیست. درآمد 19 میلیون دلاری برای عنوانی مستقل بسیار عالی است. خصوصا که این بازی هنوز به‌صورت رسمی عرضه نشده است. با ما در ادامه همراه باشید.

Mark Morris سازنده این بازی در مصاحبه اخیرش با Eurogamer به این نکته اشاره کرد که 19 میلیون دلار (64,600,000,000 میلیارد تومان) از زمان انتشار بازی درآمد کسب کرده است. جالب این است که Prison Architect هنوز به صورت رسمی انتشار نیافته است و هفته آینده تاریخ انتشار آن است. این عنوان هم‌اکنون به صورت early access (دسترسی زودهنگام) از استیم قابل دریافت است.

Introversion تیم سازنده Prison Architect در ابتدا نسخه آلفا آن را به قیمت 30 دلار در سال 2012 قرار دادند. همچنین این عنوان در طول سه روز توانست از Kickstarter مبلغ 100,000 دلار کسب کند. پس از ساخت 36 نسخه آلفا و سعی تلاش فراوان سازندگان در طول این 3 سال، Prison Architect هفته آینده به صورت رسمی عرضه می‌شود و از حالت early access خارج می‌گردد. Introversion قصد دارد تا از Prison Architect تا چندین سال پشتیبانی کند و محتوای جدیدی برای آن عرضه کند.

 

0
0
PC
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید