مراسم PlayStation Awards 2015 تایید شد

۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۴

بخش سرگرمی سونی در ژاپن امروز مراسم PlayStation Awards را برای سال ۲۰۱۵ تایید کرد. این کمپانی تایید کرد که این مراسم در ماه دسامبر برگزار می‌شود و به معرفی بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۵ می‌پردازد.

به طور دقیق مراسم در تاریخ ۳ دسامبر سال جاری (پنج شنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۴) در ساعت ۱۷ به وقت ژاپن برگزار می‌شود.

مراسم PlayStation Awards از سال ۱۹۹۴ هر ساله در ژاپن برگزار می‌شود و به معرفی بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۵ که در ژاپن منتشر شدند، می‌پردازد. این عناوین می‌توانند بازی‌های دانلودی PlayStation هم شامل شوند. در واقع در بخشی از این مراسم از روی مقدار فروش بازی‌ها جایزه داده می‌شود. به طور مثال بازی که بیش از ۵۰۰,۰۰۰ نسخه فروخته باشد جایزه “Gold Prize” و عنوانی که بیش از یک میلیون نسخه از آن به بازار ارسال شده باشد جایزه “Platinum Prize” را دریافت می‌کند.

در قسمت دیگر مراسم بخش “User Choice” وجود دارد که همانطور از اسمش پیداست جایزه آن به عنوان برتر از نظر کاربران داده می‌شود. ۵ بازی از ژاپن و ۵ بازی از آسیا در این رای‌گیری قرار می‌گیرند. همچنین جایزه “PlayStation Network Award” در این مراسم به سه عنوان پرفروش در PSN ژاپن اهدا می‌شود. “Asia Special Award” نیز به سه عنوانی که توانستند به اقتصاد آسیا کمک کنند و تاثیر مثبتی در این بخش داشته باشند، داده خواهد شد.

رای‌گیری برای انتخاب بازی برتر از نظر کاربران از اینجا انجام می‌شود. لازم به ذکر است که این نظرسنجی از ۱۲ اکتبر آغاز به کار می‌کند. به افرادی که در این نظرسنجی شرکت کنند یک تم رایگان قابل دانلود بر روی PlayStation 3 ،PlayStation 4 و PlayStation Vita به عنوان پاداش ارسال می‌شود.

PlayStation Awards 2015 در تاریخ و زمان ذکر شده از طریق اینجا قابل مشاهده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید