قابلیت Microtransactions برای Assassin’s Creed: Syndicate تایید شد | تنها صرفه جویی در وقت

۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۹

بله، نسخه جدید سری باز‌ی‌های Assassin’s Creed که Syndicate نام گرفته از قابلیت Microtransactions یا محتویات پولی درون بازی بهره می‌برد! اما نگران نباشید، چرا که طبق گفته‌های کارگردان بازی از یوبی‌سافت آن‌ها نمی‌خواهند محتویات درون بازی را پولی کنند و برنامه‌های دیگری برای این قابلیت دارند!

این کمپانی ادعا دارد که این قابلیت تنها در جهت پیشرفت سریع و صرفه‌ جویی در وقت قرار داده شده و هیچ کدام از محتویات درون بازی را مورد هدف قرار نداده است. کارگردان بازی، Francois Pelland، طی مصاحبه اخیری که با وبسایت IGN انجام داد اذعان داشت:

در Assassin’s Creed: Syndicate گزینه‌هایی برای پرداخت پول برای سرعت بخشیدن به پیشرفت‌های بازی و صرفه‌ جویی در وقت وجود خواهد داشت. حالت پرداختی که در Assassin’s Creed Syndicate وجود دارد، دقیقا همانند قابلیت پرداختی است که در Black Flag قرار داشت. بازیکن در صورتی که وقت کافی برای اکتشاف کل سرزمین بازی نداشته باشد می‌تواند با این قابلیت قدرت بسیاری را به دست بیاورد.

مطمئن باشید که تمامی محتویات بازی بدون پرداخت هیچگونه هزینه اضافه‌ای در بازی قرار خواهند داشت و وعده می‌دهم که قابلیت Microtransactions کاملا اختیاری خواهد بود.

Assassin’s Creed: Syndicate اولین بازی نیست که در نسل جدید از این قابلیت بهره می‌برد. چنین حرکت‌هایی در The Phantom Pain و PES 2016 کونامی پیاده شد و Microtransactions به همین ترتیب در عناوین آینده مانند Halo 5: Guardians اضافه خواهد داشت. در تمامی عناوین مذکور Microtransactions تنها یک قابلیت برای صرفه‌جویی در وقت بوده و محتویات اختصاصی را به همراه نداشته است.

Assassin’s Creed: Syndicate در تاریخ ۲۳ اکتبر ۲۰۱۵ (جمعه، ۱ آبان ۱۳۹۴) بر روی Xbox One و PlayStation 4 و در ۱۹ نوامبر (پنج شنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۴) برای PC منتشر خواهد شد. Assassin’s Creed: Syndicate در سال ۱۸۶۸ میلادی در کشور انگلستان و در شهر لندن جریان دارد. لندن حال در جاده پیشرفت و تعامل قرار گرفته و یکی از ویژگی های بارز آن انقلاب صنعتی است. به‌مانند همیشه فاصله طبقاتی قشر های مختلف مردم بیشتر خودنمایی می‌کند. بازیکنان در نقش خواهر و برادری دوقلو با نام های Jacob Frye و Evie Frye قرار می گیرند که سعی دارند آزادی را به مردم برگردانند. اما آیا موفق خواهند شد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید