Yoshida: به پشتیبانی Gran Turismo از VR علاقه دارم

۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰

تا به حال به انجام بازی Gran Turismo در هدست واقعیت مجازی (Virtual Reality) فکر کرده اید؟ به راستی که تجربه ای جدید و لذت بخش خواهد بود. رئیس استودیوهای جهانی سونی آقای Shuhei Yoshida در آخرین مصاحبه ای که با سایت معتبر Eurogamer انجام داده در پاسخ به سوال “آیا Gran Turismo در کنسول PS4  از هدست VR پشتیبانی می کند یا خیر” اظهار نظراتی خواندنی کرده است که در ادامه مطلب می توانید مطالعه فرمایید.

آقای Yoshida در این خصوص می گوید:

ما فعالیت های آزمایشی زیادی -بر روی VR- انجام داده ایم و نتایج مثبت و خوبی در برخی از سبک ها به دست آوردیم که یکی از این سبک ها بازی های مسابقه ای هستند.

وی در ادامه می گوید:

پس بله، به شخصه می خواهم زمانی که بازی Gran Turismo برای کنسول Playstation 4 منتشر شد، پشتیبانی آن را از  PlayStation VR ببینم.

در حال حاضر تاریخ انتشار دقیقی از نسخه هفتم سری بازی Gran Turismo در دسترس نیست اما می توان به صحبت های اخیر سازنده بازی، آقای Kazunori Yamauchi با وب سایت ایتالیایی SpazioGames اشاره کرد.

من امیدوارم هستم که Gran Turismo 7 قبل از سال ۲۰۱۷ میلادی برای کنسول PlayStation 4 عرضه شود. فکر می کنم مردم مدت زیادی صبر نخواهند کرد. ما در مورد Gran Turismo 7 صحبت می کنیم و در نهایت این صبر بسیار طولانی نخواهد بود.

 

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید