فرانچایز Sniper Elite در ۱۰ سال عمر خود، ۱۰ میلیون نسخه فروخته است

۸ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۴

بازیبازان کهنه‌‌کار، حتما قسمت اول سری بازی‌های Sniper Elite را در سال ۲۰۰۵ تجربه کرده‌اند و با آن خاطره دارند. پس از انتشار قسمت‌ اول، تا چند سال، نسخه‌ای از این بازی منتشر نشد تا اینکه سال ۲۰۱۲ شماره‌ دوم این بازی با حال و هوایی متفاوت عرضه شد. قسمت سوم این بازی نیز سال گذشته عرضه شد و با استقبال نسبتا خوبی مواجه شد. برای خواندن ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

شرکت Rebellion، ناشر سری بازی‌های Sniper Elite، به‌تازگی آماری از فروش کل مجموعه این بازی از سال ۲۰۰۵ تا امروز را منتشر کرده که در نوع خود جالب و خواندنی است. قبل از هر چیز این را متذکر شوم که نسخه سوم این بازی که در سال پیش منتشر شد، همراه با محتوا‌های دانلودی متعددی بود.

رئیس و موسس شرکت Rebellion، آقای Jason Kingsley، طی پیامی، از طرفداران این سری تشکر کرده و آمار فروش کل فرانچایز Sniper Elite را اعلام کرده است:

“از شما بسیار متشکریم. چه یکی از محصولات Sniper ما را خریده باشید و چه همه‌ آن‌ها را، ازشما به‌خاطر پشتیبانی‌تان قدردانی می‌کنم. عرضه‌ کردن بازی‌های عالی برای شما مایه‌ افتخار است و ما امیدواریم تا این روند را ادامه دهیم و در آینده بازی‌های بیشتری برای شما به ارمغان بیاوریم.”

ایشان همچنین فروش کل این فرانچایز را ۱۰ میلیون نسخه اعلام کردند.

جالب است بدانید که این فرانچایز تخفیف‌های زیادی نیز در حراج‌های Steam دریافت کرد و نسخه سه‌گانه این بازی، ۸۱% تخفیف خورده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید