تریلر داستانی بازی Call of Duty: Black Ops 3 منتشر شد

۸ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۳

به‌تازگی شرکت Activision و استودیو Treyarch تریلر داستانی جدیدی را از بازی Call of Duty: Black Ops 3 منتشر کردند. وقایع بازی Call of Duty: Black Ops III در سال 2065 یعنی حدود 40 سال بعد از نسخه Call of Duty: Black Ops رخ می‌ردهد. برای مشاهده اطلاعات بیش‌تر و این تریلر داستانی زیبا با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

بازی Call of Duty: Black Ops III بازیکنان را مجذوب داستان دنیای تیره آینده می‌کند. مکانی که در آن نسل جدیدی از سربازان پدید آمده است و خط میان انسانیت و تکنولوژی‌های نظامی محو شده است. شما باید در نقاط حساس جنگ سرد جدید به منظور پیدا کردن برادر گمشده خود تلاش کنید. این در حالی است که چیز‌های زیادی تغییر کرده است. فقط یک چیز به صورت یکسان باقی می‌ماند؛ هر آنچه که شما می‌دانید، ممکن است اشتباه باشد. شما تا چه میزان مشتاق به کشف این حقیقت نگران کننده، خواهید بود؟

بخش کمپین تک نفره بازی Call of Duty: Black Ops III فقط در نسخه پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. این بخش در نسخه کنسول‌های نسل هفتمی وجود نخواهد داشت.

شما از پایین می‌توانید تریلر داستانی این بازی را مشاهده یا دانلود کنید.

دانلود با کیفیت Full HD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

بازی Call of Duty: Black Ops III در تاریخ 6 نوامبر برابر با 15 آبان برای پلتفرم‌های PS4 ،PS3 ،Xbox One ،Xbox 360 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید