Sony در تعجب از “بازخورد‌های مثبت” نسبت به عنوان Until Dawn می‌باشد

۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۱

در این که عنوان Until Dawn یک موفقیت خوب برای Sony محسوب می‌شود هیچ شکی نیست. حال طبق صحبت رییس استودیوهای جهانی شرکت Sony آقای Shuhei Yoshida، این عنوان را بیشتر شبیه به یک بمب و آینده بازی‌های تعاملی می‌دانند. با ما در ادامه همراه باشید.

در مصاحبه با Eurogamer در طول نمایشگاه EGX 2015، آقای Yoshida گفته‌اند:

ما کاملا از بازخوردهای مثبت پیرامون این عنوان شوکه شده‌ایم! Sony قصد دارد تا فروش این عنوان را در طول تعطیلات کریسمس امسال با موج تبلیغاتی جدید افزایش دهد.

هم‌چنین ایشان این‌گونه ادامه می‌دهند:

ما بسیار خوشحال از بازخوردهای مثبت مردم نسبت این عنوان می‌باشیم به خصوص افرادی که شروع به فرستادن ویدیوهایی از این عنوان بر روی شبکه YouTube می‌کنند. دیدن ویدیوهای سایر افراد که در حال انجام این بازی می‌باشند بسیار لذت‌بخش می‌باشد، حتی زمانی که شما بازی را به پایان رسانده باشید. زیرا سایر افراد تصمیماتی دیگری را انتخاب می‌کنند که نتایج خود را در پی خواهد داشت.

او در ادامه صحبت‌های خود می‌‎گوید:

من نسبت به این که این بازی چگونه توسط افراد تحویل گرفته شد، خوشحال هستم. من به این موضوع فکر می‌کنم که اکثر افراد به بازخوردهای مثبت نسبت به این عنوان تعجب کرده‌اند و این موضوع قطعا می‌تواند نشانه خوبی برای آینده بازی‌های سبک درام-تعاملی باشد. ما از طرفداران بزرگ این سبک هستم این گونه بازی ها به خوبی می‌توانند با طرفداران خود ارتباط یرقرار کنند، لازم نیست که شما بازیکن خوبی باشید زیرا بدون هیچ مشکلی می‌توانید بازی سایر افراد را مشاهده کنید.

عنوان Until Dawn توانست  پرطرفدارترین بازی ماه اوت در شبکه YouTube باشد. هم‌چنین این عنوان توانست نمرات خوبی را از سوی منتقدین کسب کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید