هم‌اکنون می‌توانید بروزرسانی نسخه ۳٫۰۰ را بر روی کنسول PS4 دانلود نمایید

۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۳

سونی از امروز شروع به عرضه بروزرسانی نسخه ۳٫۰۰ برای تمامی نقاط کرده است. همچنین طبق اعلام دارندگان این کنسول در دو ناحیه اروپا و آمریکا آن‌ها توانسته‌اند این بروزرسانی را دریافت کنند. با ما در ادامه همراه باشید.

همانطور که در بالا اعلام شد، کاربران دو ناحیه اروپا و آمریکا توانسته‌اند آخرین بروزرسانی کنسول PlayStation 4 را دانلود نمایند. همچنین این‌طور که به نظر می‌رسد حجم این بروزرسانی چندان بالا نبوده و چیزی نزدیک به ۲۵۰ مگابایت می‌باشد، بنابراین دانلود آن چندان زمان‌بر نخواهد بود.

پیش از عرضه نسخه ۳٫۰۰، این بروزرسانی چندین هفته متوالی در مرحله تست قرار داشته است. تعداد موارد بهبود یافته بسیار زیاد می‌باشد ولی از موارد مهم می‌توان به افزایش فضای ذخیره‌سازی آنلاین به ۱۰ گیگابایت برای کاربران سرویس Plus، توانایی استریم مستقیم به شبکه YouTube و آپلود مستقیم ویدیو به شبکه Twitter، توانایی ذخیره عکس‌ها بدون کاهش حجم و کیفیت و هم‌چنین موارد اضافه شده به بخش Event Hubs اشاره نمود.

هم‌چنین در ارسال پیام‌ها نیز می‌توانید از استیکر‌ها استفاده کنید. پس منتظر چه هستید اگر از دارندگان کنسول نسل هشتمی سونی PlayStation 4 هستید هر چه سریع‌تر کنسول خود را بروزرسانی کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید