گیفت کارت
گیفت کارت

در صفحه Twitter عنوان Call of Duty: Black Ops 3 خبری جعلی از یک حمله تروریستی منتشر شد!

۹ مهر ۱۳۹۴ - ۰۱:۱۶

شیرین کاری Treyarch، سازنده عنوان Call of Duty: Black Ops 3، در صفحه Twitter این عنوان حسابی باعث خشمگین شدن کاربران این شبکه اجتماعی شده است. برای اطلاع از جزئیات در ادامه با ما همراه باشید.

این طور که به‌نظر می‌رسد، صفحه Twitter عنوان Call of Duty از روند عادی خود خارج شده است و با تغییر نام به  “Current Events Aggregate” در حال ارسال اخبارهای مهم از حملات تروریستی به سنگاپور می‌باشد. متاسفانه توییت‌ها بسیار حقیقی به نظر می‌رسیدند و با تغییر نام و لگو این صفحه این موضوع بیشتر نمود پیدا می‌کرد.

اولین توییت به این شکل بود:

خبر اضطراری! گزارش‌های تایید نشده خبر از وجود انفجار در کرانه شمالی مارینا سنگاپور می‌دهد.

  • بر روی تصاویر کلیک کنید تا با سایز اصلی مشاهده کنید.

بعد از توییت بالا در طی خبر جدیدی اعلام شد که این انفجار در آزمایشگاه‌‌های شرکت  Coalescence، شرکتی خیالی که در یکی از تیزر‌های تبلیغاتی این عنوان به آن اشاره شده بود. این توییت‌ها ادامه پیدا کرده و حتی خبر از برقراری حکومت نظامی و اعلام وضعیت اضطراری می‌دادند! حتی در طی یکی از این توییت‌ها به صدور بیانیه نظامی توسط یکی از افراد نظامی به نام جیمز‌چونگ و پدیدار شدن یکسری پهپاد جنگی و نبرد آن‌ها با  پهپاد‌های غیر نظامی را می‌دادند.

موارد اشاره شده بالا تنها یک نگاه مختصر به توییت‌های منتشر شده توسط شرکت اکتیویژن در صفحه Twitter عنوان Call of Duty: Black Ops 3 می‌باشد. این مورد زمانی مهم می‌شود که بعضی از افراد حمله پهپاد‌ها را حقیقت فرض کرده بودند.

این طور که به نظر می‌رسد این شیوه تبلیغاتی اکتیویژن حسابی باعث خشم طرفداران و کاربران این شبکه اجتماعی شده است. بازی Call of Duty: Black Ops III در تاریخ ۶ نوامبر برابر با ۱۵ آبان برای پلتفرم‌های PS4، PS3 ،Xbox One ،Xbox 360 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید