شخصیت اصلی Dragon Quest Heroes در نسخه جدید حضور نخواهد داشت

۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۷

شخصیت Luceus (در ژاپن با نام Akuto) که یکی از شخصیت‌های این سری بوده است و در گذشته در نسخه Dragon Quest Heroes: The World Tree’s Woe and the Blight Below نقش آفرینی کرده بود، در بازی Dragon Quest Heroes II حضور نخواهد داشت. برای اطلاعات بیش‌تر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

آقای Tori Matsuzaka، صداپیشه شخصیت Luceus، این خبر را به صورت رسمی در صفحه خود در توییتر اعلام کرد. علاوه بر Luceus، شخصیت‌های Aurora (در ژاپن با نام Meer)، شخصیت Doric (در ژاپن با نام Dirk) و Isla (در ژاپن با نام Julietta) هم در بازی حضور نخواهند داشت.

آقای Yuji Horii، خالق سری Dragon Quest، در ماه جولای اعلام کرد که بازی Dragon Quest Heroes II دارای یک محیط متفاوت و داستانی جدید خواهد بود. با این وجود، شخصیت‌هایی همچون Carver ( از Dragon Quest VI) و Maribel (از Dragon Quest VII) در این نسخه حضور خواهند داشت. همچنین علاوه بر این دو شخصیت، افرادی همچون Maya ،Kiryl و Terry که در نسخه‌های اصلی قابل بازی بوده‌اند، در بین شخصیت‌های Dragon Quest Heroes II قرار گرفته‌اند.
بازی Dragon Quest Heroes II در بهار 2016 برای کنسول‌های PlayStation 4 ،PlayStation 3 و PS Vita عرضه خواهد شد. همچنین بازی Dragon Quest Heroes هم در تاریخ 21 مهر در آمریکای شمالی و در تاریخ 24 مهر در اروپا منتشر خواهد شد. این نسخه از ماه فوریه امسال برای کنسول‌های PlayStation 4 و PlayStation 3 در ژاپن در دسترس بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید