Criterion Games نسخه HD عنوان Burnout را نمی‌سازد بلکه برروی چیز‌های بهتر و جدید‌تر تمرکز دارد

۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۸

مدتی است که استودیوی Criterion Games که نام آن را با بازی‌های خاطره انگیزی مانند Burnout یا Need For Speed Most wanted می‌شناسیم، فعالیت جدیدی نداشته و طرفداران جویای حال این استودیو شده‌اند. برای خواندن ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

اخیرا طرفداران از استودیوی Criterion Games در‌خواست کرده‌اند که نسخه HD عنوان خاطره انگیز Burnout را با همان ویژگی‌های نسخه اصلی PS2 و Xbox، برای کنسول‌های PS4 و Xbox One منتشر کند. در واقع طرفداران درخواست یک Remake و بازسازی را از این استودیو داشته‌اند، اما با جواب “نه” مواجه شدند.

این استودیو اخیرا در توییتر پیغامی را منتشر کرده و به درخواست‌ها جواب داده است. پاسخ آن‌ها بدین‌گونه است که این اولین باری نیست که در رابطه با این موضوع، از آن‌ها درخواست شده است اما سازندگان در حال کار برروی” عنوان‌های جدیدتر و بهتر هستند”.

“شما اولین کسانی نیستید که این درخواست را از ما می‌کنید. این ایده‌ بسیار خوبی است؛ اما درست نیست. ما به سمت چیز‌های جدیدتر و بهتر حرکت می‌کنیم”

— CriterionGames (@CriterionGames) September 29, 2015

به عنوان یک طرفدار سری Burnout، کاملا با ‌آن‌ها موافقم. آن‌ها باید برروی بازی‌ها و عناوین جدیدشان تمرکر کنند. چه کسی می‌داند؟ شاید عنوان جدید استودیوی Criterion Games از فرانچایز Burnout بهتر و لذت‌بخش تر باشد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید