دموی Uncharted: The Nathan Drake Collection هم‌اکنون برای PS4 در دسترس است

۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۴

چند ساعت پیش، بالاخره استودیوی ناتی‌داگ دموی رایگان مجموعه موردانتظار Uncharted: The Nathan Drake Collection را بر روی شبکه PSN قرار داد تا بدین ترتیب دارندگان کنسول PlayStation 4 قبل از عرضه نهایی مجموعه، بتوانند نگاهی اجمالی به تلاش‌های اخیر ناتی‌داگ داشته باشند و هایپ خود را دو برابر کنند! با ما در ادامه خبر همراه باشید.

ناتی‌داگ در هنگام قرار دادن دموی Uncharted: The Nathan Drake Collection بر روی PSN، خطاب به طرفداران گفت:

آیا صبرتان برای تجربه Uncharted: The Nathan Drake Collection به سر رسیده است؟ پس بیش از این منتظر نمانید! شما اکنون می‌توانید مرحله‌ای کلاسیک از پرفروش‌ترین قسمت سری Uncharted؛ یعنی بازی خاطره‌انگیز Uncharted 2: Among Thieves را بر روی PS4 تجربه کنید. مرحله پنجم بازی را (این مرحله را با نام Urban Warfare به یاد داریم) انجام دهید و به همراه Drake و Chloe، برای حفظ آثار باستانی مفقود بجنگید و سرنخ‌های بعدی را در ماجراجویی پر خطر این دو بیابید!

همچنین ناتی‌داگ وعده داده است که با خرید نسخه کامل این مجموعه، می‌توانید به بتای بخش چند نفره عنوان مورد انتظار Uncharted 4: A Thief’s End نیز، دسترسی داشته باشید.

در پایان باری دیگر لازم به ذکر است که این دمو کاملا رایگان است و همین الآن می‌توانید آن را برای PlayStation 4 خود دانلود کنید. مجموعه Uncharted: The Nathan Drake Collection که دربردارنده سه قسمت پیشین سری و همچنین بتای بخش چند نفره Uncharted 4 است، در تاریخ 7 اکتبر 2015 (چهارشنبه، 15 مهرماه) عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید