متاسفیم، 2K نمی‌تواند افراد متقلب NBA 2K16 را مجازات کند

۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۵

همان‌طور که بسیاری از طرفداران سری بازی NBA 2K می‌دانند، متقلبان زیادی در این بازی وجود دارند که به‌راحتی و تنها در عرض یک روز، قدرت بازیکن خود را در قسمت MyCareer، به 99 می‌رسانند؛ در همین راستا، اعتراضات زیادی به 2K شده است؛ اما این توسعه دهنده امروز اعلام نمود که به دلایلی که در ادامه مطلب ذکر خواهیم کرد، نمی‌تواند با متقلبان برخورد و آن‌ها را مجازات کند. با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید. 

ابتدا باید بگوییم که این تقلب‌کاران، در نسخه PC این عنوان دست به تقلب می‌زنند. به نظر می‌رسد که محروم (بن) کردن افراد متقلب در یک بازی کاملا جدید بسیار سخت می‌باشد!

اول از همه می‌خواهم از شما به دلیل یادآوری دوباره این موضوع به ما تشکر کنم. در حال حاضر، تیم ما توانسته است اطلاعاتی را درباره این مشکل و این برنامه تقلب، به‌دست بیاورد. تیم توسعه ما، نسبت به این مشکل کمال آگاهی را دارد. 

هم‌اکنون، متاسفانه ما نمی‌توانیم هیچ کاری را انجام دهیم. من امیدوارم که این تقلبات بر روی تجربه و لذتی که شما از بازی می‌برید، تاثیر‌گذار نباشد و شما از این عنوان “کاملا نوین”، نهایت لذت را ببرید. اگر هرگونه نگرانی، مشکل و یا سوالی درباره NBA 2K16 داشتید، آن‌ها را با تیم پشتیبانی ما در میان بگذارید؛ تیم ما از پاسخ‌گویی به پرسش‌های شما بسیار خوشحال خواهد شد. 

واقعا عجیب است که 2K هیچ دلیلی برای عدم محروم کردن متقلبان نمی‌آورد. مطمئنا بسیاری از بازی بازان، به همین دلیل، این بازی را تهیه نخواهند کرد و یا اگر این کار را انجام دهند، نهایت لذت را از آن نمی‌برند؛ البته همان‌طور که پیش از این نیز اعلام نمودیم، این مشکل تنها گریبان‌گیر PCبازان می‌باشد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید