بروزرسانی شماره ۳٫۰ کنسول PS4 این هفته منتشر خواهد شد

۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۶

بالاخره پس از انتظارات فراوان برای بروزرسانی بزرگ کنسول PlayStation 4، سونی امروز تاریخ دقیق انتشار فریمور شماره ۳٫۰ این کنسول را اعلام کرد. برای جزئیات بیش‌تر با ما در ادامه خبر همراه باشید.

بروزرسانی شماره ۳٫۰ کنسول PlayStation 4 که با اسم “Kenshin” شناخته می‌شود، چهارشنبه همین هفته (۳۰ سپتامبر مصادف با ۸ مهر) در دسترس قرار خواهد گرفت. این بروزرسانی که هم‌اکنون در مرحله بتا به‌سر می‌برد، امکانات و قابلیت‌های فراوانی را در اختیار دارندگان PS4 قرار خواهد داد.

مشخصه‌های بارز بروزرسانی شماره ۳٫۰:

امکان اشتراک گذاری کلیپ‌ها بر روی Twitter: ویدیوهای مورد نظر خود را مستقیما بر روی Twitter به اشتراک بگذارید. اما یادتان باشد که زمان آن‌ها باید زیر ۱۰ ثانیه باشد!

بخش PlayStation Plus: اکنون سونی بخش جداگانه‌ای به اشتراک PS Plus اختصاص داده است. شما می‌توانید وضعیت اشتراک، فهرست بازی‌های رایگان ماهانه، تخفیفات و همچنین بازی‌هایی را که از پیش با بهره‌گیری از این سرویس خریداری کرده بودید، در این بخش مشاهده کنید.

امکان استریم کردن گیم‌پلی بازی‌ها به YouTube (به صورت زنده): درست مشابه با Twitch و Ustream، از این پس شما می‌توانید گیم‌پلی بازی‌ها را به صورت زنده در کانال YouTube خود استریم کنید.

امکان ذخیره تصاویر با فرمت PNG: از این به بعد شما قادر خواهید بود که تصاویر فشرده نشده را با فرمت PNG ذخیره کنید.

بخش رخدادها (Events): این قابلیت جدید به شما اجازه می‌دهد که بازی کردن دوستانتان را تماشا کنید و وارد بازی آن‌ها شوید.

 انجمن‌ها (Communities): این قابلیت اجتماعی جدید، به شما این امکان را می‌دهد که انجمن‌ها متنوعی را تشکیل دهید و کاربران PSN را به آن‌ها دعوت کنید. شما می‌توانید انجمن خود را بر اساس هر چیزی که بدان علاقه دارید، بنا کنید!

استیکرها: پیام‌های خود را با استفاده از استیکرهای متنوع ارسال کنید.

به علاوه، در رابط کاربری جدید، پیام‌رسانی بهبود یافته است. به لطف قابلیت جدید “گروه‌ها” از این پس شما می‌توانید به گروه‌های کاربران ملحق شوید (وارد سایر گروه‌ها شوید یا دیگران را وارد گروه خود کنید) و پیام‌ها خود را آسان‌تر از گذشته به آن‌ها برسانید.

در پایان شایان به ذکر است که شما می‌توانید از طریق این لینک؛ ویدیو ها، تصاویر و اطلاعات بروزرسانی شماره ۳٫۰ کنسول PlayStation 4 را چک کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید