بسته‌های الحاقی عنوان Project Spark رایگان خواهند شد

۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۹

اگر اخبار عنوان Project Spark را دنبال کرده یا آن را تجربه کرده‌اید، مسلما از رایگان بودن این عنوان اطلاع دارید، اما حتما در هنگام تجربه این بازی با بسته‌های‌الحاقی پولی آن مواجه شده‌اید. حال با توجه به شواهد موجود، کمپانی مایکروسافت قصد دارد از این پس تمامی بسته‌های‌الحاقی این عنوان را به رایگان در اختیار طرفداران سری قرار دهد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

چندی پیش اعلام شد که قرار است در تاریخ ۵ اکتبر (مصادف با ۱۳ مهر ماه) یک بروزرسان بزرگ برای این عنوان منتشر شود که با استفاده از آن تمامی محتوایی که قبلا تنها در اختیار کاربران premium بود، در اختیار تمامی دارندگان بازی قرار گیرد. به عبارتی تمامی ۴۶ بسته الحاقی بازی به همراه ۲۰۰۰ شیء به طور رایگان در اختیار همه قرار خواهد گرفت.
دلیل این کار نیز طبق گفته آقای Rahul Sandil از تیم Xbox، نداشتن برنامه برای انتشار محتوای جدید برای بازی می‌باشد:

مایکروسافت قصد دارد بجای تولید و توسعه محتوای بیشتر برای این عنوان، محتوای بیشتری از عنوان Project Spark را جهت ایجاد تجربیات بیشتر برای کاربران بازی، به رایگان منتشر کند.

وی افزود:

از این پس کمپانی قصد تولید هیچگونه بسته‌الحاقی و ماجراجویی‌های‌سریالی را ندارد، این موضوع شامل قسمت جدید Conker’s Big Reunion نیز می‌باشد. ما سرنوشت وی را به شما می‌سپاریم تا هرگونه که مایلید سرنوشت وی را رقم بزنید.

در کنار این مورد آقای Sandil اعلام کرد نزدیک به ۲۰۰,۰۰۰ نفر اقدام به طراحی “ده‌ها میلیون شیء، حالت و محتوای جدید” کرده‌اند و نزدیک به ۴۰۰ بازی کاملا جدید با استفاده از Project Spark، طراحی شده است.

حمایت و ارتباط با این طراحان همچنان در یک محیط باز، رایگان و مشترک ادامه خواهد یافت.

همچنین مایکروسافت قصد دارد به افرادی که اقدام به خرید بسته‌های‌الحاقی و اشتراک ویژه این عنوان کرده‌اند، معادل پول خرج شده جهت تهیه این امکانات، اعتبار Microsoft Store اهدا کند.
در پایان لازم به ذکر است این بروزرسان قرار است تغییرات فراوانی را در بازی ایجاد کند که از آن‌ها می‌توان به افزایش محدودیت دستکاری ارتفاع زمین و اضافه شدن ۲۰۰ شیء جدید، اشاره کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید