تصویر بسیار جالبی از چهره اولیه کاراکتر Nathan Drake منتشر شد| Nathan Drake؟!

۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۸

مسلما یکی از دلایل محبوبیت فرنچایز فوق‌العاده استودیو خلاق ناتی‌داگ، یعنی Uncharted، به شخصیت اصلی خوشتیپ و شوخ‌طبع سری یعنی Nathan Drake باز می‌گردد. حال وبسایت Verge با اجازه از استودیو ناتی‌داگ، اقدام به انتشار تصویری از مدل اولیه این کاراکتر که قرار بود در نسخه اولیه سری استفاده شود نموده و با توجه به این تصویر، می‌توان از خداوند بابت استفاده نکردن استودیو از این طرح اولیه، سپاس گذاری کرد! برای جزئیات بیشتر و مشاهده این Nathan عجیب و غریب، با گیمفا همراه باشید.

با توجه به این تصویر می‌توان دریافت هنگامی که ایده ساخت اولین نسخه فرنچایز شکل گرفت، ناتی داگ چهره کاملا متفاوتی را برای شخصیت اصلی سری در نظر گرفته بود:

اگر از طرفداران قدیمی استودیو باشید، با مشاهده تصویر منتشر شده، حتما به خاطر می‌آورید که در ابتدا ناتی‌داگ قصد داشت از سبک کارتونی برای طراحی گرافیک Uncharted استفاده کند.
طرفداران جدید سری هم احتمالا با مشاهده این تصویر شوکه خواهند شد!
پس از این طرح، ناتی داگ تصمیم به انتخاب “یک شخصیت جذاب‌تر و خوشتیپ‌تر” گرفت. به همین علت استودیو پس از گرفتن تست‌های مختلف از 20 تا 30 بازیگر، شخص مورد نظر خود یعنی آقای Nolan North را که یک صداپیشه حرفه‌ای با عملکرد فوق‌العاده در بازیگری بود، پیدا کرد.
لازم به ذکر است جدیدترین نسخه از این فرنچایز محبوب یعنی Uncharted 4: A Thief’s End در تاریخ 18 مارس سال 2016 میلادی به طور انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید