گیفت کارت
گیفت کارت

اژدهای بازی Scalebound همیشه از شما اطاعت نمی‌کند

۶ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۹

بازی Scalebound این روز‌ها در صدر خبر‌های هر سایت و وبلاگ گیمینگ است. هر روز خبر‌های جدیدی از این عنوان منتشر می‌شود و طرفداران را هیجان زده تر می‌کند، به نوعی که انتظار برای این بازی را سخت و سخت‌تر می‌کند. برای خواندن ادامه‌ خبر با گیمفا همراه باشید.

بازی‌های زیادی هستند که در آن‌ها اژدها وجود دارد اما شما با آن‌ها می‌جنگید و هیچ وقت از آن‌ها به عنوان یار کمکی و دوست استفاده‌ نمی‌کنید. Scalebound متفاوت است؛ به عنوان یک بازیباز، اژدهای بازی را کنترل نمی‌کنید و Thuban برای خود، هوش مصنوعی دارد اما شما می‌توانید از این اژدهای با شکوه در این بازی به عنوان یار کمکی استفاده کنید و در کنار آن بجنگید.

بر طبق صحبت‌های آقای Hideki Kamiya، یکی از موارد جالب در Scalebound این است شما به شخصه کنترلی برروی اژدهای بازی ندارید اما می‌توانید به او فرمان دهید تا کار‌هایی را انجام دهد و بعضی اوقات او از فرمان‌ها پیروی نمی‌کند. بعضی اوقات او به کار‌های خود مشغول است و مشغله‌های خود را دارد. Kamiya اشاره می‌کند که شما هیچ وقت از کار‌های اژدها سردر‌ نمی‌آورید و فهمیدن اینکه او چه‌ کار می‌کند یکی از بخش‌های سرگرم کننده‌ بازی است.

Kamiya همچنین توضیح می‌دهد که در بسیاری از بازی‌ها، نقشه‌های وسیع، سیاه‌‌‌چال‌های بسیار و جنگ‌های بزرگ وجود دارد اما وقتی یک اژدهای بزرگ با احساسات و افکار خاص را با این شرایط مخلوط می‌کنید باعث می‌شود که برای همه‌چیز، “دوباره تفکر کنید”. این یکی از مهمترین و بزرگ‌ترین چالش‌های تیم سازنده ما بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید