اطلاعات جدیدی از Assassin’s Creed Syndicate منتشر شد

6 مهر 1394 - 19:42

هرچه به تاریخ عرضه عنوان Assassin’s Creed Syndicate نزدیک می‎شویم، شاهد انتشار اطلاعات بیشتر و بیشتری از این بازی هستیم. این‎‏بار سازندگان این بازی، در مورد شخصیت‎های قابل‎بازی در این عنوان، صحبت‎هایی کرده‎اند. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر هستید، پس چرا منتظرید، به ادامه مطلب رجوع کنید.

حال، طی مصاحبه‎ای که وبسایت Redbull با François Pelland، تهیه کننده عنوان Assassin’s Creed Syndicate داشته، سوال‎هایی از وی پرسیده شده است. او در مورد شخصیت Evie Frye گفت:

« Evie یک جنگجوی واقعی است. او صدالبته می‎تواند از خود دفاع کند؛ اما وی با مخفی کاری رابطه بهتری دارد. با او می‎توانید به محیط‎های مختلف بروید و ماموریت‎هایی انجام دهید. ولی دقیقاً وقتی که شما دچار مشکلی می‎شوید، قضیه زمین تا آسمان فرق دارد، به‎طور مثال شما قادر خواهید بود  تا از وسایل اطراف خود استفاده کنید. ممکن است که مبارزات این شخصیت مقداری طول بکشد و سریع به سرانجام نرسد؛ اما شما درهر‎حال می‎توانید حالت مبارزه او را هم ببینید.»

تیم سازنده به‎مدت سه سال، برروی موتور گرافیکی سرمایه گذاری کرده‎اند و همواره آن‎ها در تلاش هستند تا این موتور را بهینه‎تر سازند.

بازی زیبای Assassin Creed Syndicate در تاریخ ۲۳ اکتبر (۲ آبان ۱۳۹۴) برای کنسول‎های پلی‎استیشن ۴ و اکس باکس وان و نسخه رایانه‎های شخصی این بازی در تعطیلات سال ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد. رویدادهای بازی توسط دو، برادر و خواهر به نام‌های Jacob و Evie Frye در لندن ۱۸۶۸ و دوران انقلاب صنعتی رخ می‌دهد. لازم به ذکر است که این نسخه از سری Assassin Creed از بخش چند نفره بی بهره بوده  و فقط بخش تک نفره را به دوش می‎کشد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید