Metal Gear Solid :Konami UK می‌تواند بدون Kojima ادامه دهد

۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۸

صحبت‌های زیادی درباره آینده Konami و Metal Gear Solid بدون Hideo Kojima زده می‌شود. ابتدا همگی فکر می‌کردند که Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، آخرین نسخه از سری بازی Metal Gear Solid باشد ولی چند روز پیش بود که مشخص شد Konami در حال جذب نیرو برای ادامه ساخت این عنوان پرطرفدار است. حال Konami UK اعلام نمود که احساس می‌کند که سری Metal Gear Solid می‌تواند بدون حضور Hideo Kojima ادامه دار شود. با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید. 

Gameondaily توانسته است با Graham Day، مدیر انجمن شعبه بریتانیای Konami، مصاحبه‌ای داشته باشد. Graham Day گفت که احساس می‌کند Metal Gear Solid می‌تواند بدون Kojima نیز ادامه داشته باشد. او ادامه داد که این بازی بسیار بزرگ بوده، داستانی زیبا دارد و دارای شخصیت‌های فراوانیست که می‌تواند ساعت‌ها، شما را مشغول به خود کند و در ادامه از Metal Gear Rising Revengeance به عنوان مثال استفاده نمود؛ بازی‌ای که توسط Kojima ساخته نشده بود؛ اما در عین حال، موفق بود. البته این موضوع نظر Graham Day است. شاید از دید بسیاری از بازی بازان، کسب متای 83، راضی‌کننده و خوب نباشد.

همچنین Graham Day نسبت به شایعات مربوط به ساخته نشدن بازی AAA دیگر توسط Konami (به غیر از سری PES) واکنش نشان داد و گفت که نباید هر چیزی که می‌شنوید و یا می‌خوانید را باور کنید و در ادامه گفت که Konami ساخت بازی‌های کنسولی را فراموش نخواهد کرد. او اعلام نمود که ساخت بازی‌های موبایل از کارهای آینده این شرکت است؛ اما بازی‌های PC و کنسول، همیشه توسط Konami ساخته خواهند شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید