به‌روز‌رسان جدید The Witcher 3 بسیاری از مشکلات باقی مانده را رفع می‌کند

۶ مهر ۱۳۹۴ - ۰۳:۴۵

عرضه The Witcher 3: Wild Hunt همراه بود با سیل به‌روزرسان‌ها و آپدیت‌های مختلف برای این عنوان که هر بار، مقداری از مشکلات بازی را می‌کاستند. مشکلاتی مانند افت فریم، دیر بارگذاری شدن بافت‌ها و … که بازیبازان را خسته کرده بود. برای خواندن ادامه‌ خبر با گیمفا همراه باشید.

CD Projekt RED پس از منتشر کردن به‌روزرسان ماه آگست، تا امروز به‌روزرسانی منتشر نکرده‌‌ است و همین، موجب تعجب بازیبازان شده است. هر چند مشکلات باقی مانده به شدت اندک و ریز هستند.

سرپرست روابط عمومی تیم سازنده، آقای Marcin Momot، اخیرا در انجمن‌‌های بازی، از انتشار به‌روزرسانی دیگر خبر داده و تغییراتی که اعمال می‌شود را اعلام کرده است:

“به‌رزورسانی جدید در راه است. به فهرست تغییرات و بهبود‌های این به‌روزرسان که نگاه می‌کردم، فهمیدم که آن واقعا تاثیر گذار است. این به‌روزرسان بسیاری از مشکلات باقی مانده را حل می‌کند و باعث بهبود نسخه‌ PS4(و همین طور بقیه پلتفرم‌ها) می‌شود. فقط کافی است اندکی صبر کنید.”

سخنان او به اینجا ختم نمی‌شود و اعلام می‌کند که برای به‌روزرسان 1.09 باید تا ماه اکتبر صبر کنیم. گرچه این به‌روزرسان ممکن است پیش از انتشار بسته‌ الحاقی Hearts of Stone که قرار است 13 اکتبر عرضه شود، منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید