با تریلر داستانی جدید بازی Assassins Creed: Syndicate همراه باشید

5 مهر 1394 - 22:15

بدون‌شک عنوان Assassins Creed: Syndicate، یکی از موردانتظارترین عناوین سال 2015 بوده و خیلی‌ها بی‌صبرانه انتظار منتشر شدن این بازی را می‌کشند. اگر به‌قول معروف برای این بازی هایپ هستید، ما برای شما چیزی آماده کرده‌ایم که مطمئنا این هایپ و عطش انجام بازی را بیشتر می‌کند! و این افزایش‌دهنده هایپ شما چیزی نیست جز یک تریلر داستانی جدید از این بازی محبوب. با ما در ادامه مطلب برای مشاهده این تریلر همراه باشید.

همانطور که قبلا هم اعلام شده بود، شما در بازی باید لندن را که در دوران ویکتوریایی قرار دارد و به 9 قسمت مختلف تقسیم شده است از دست Templar های مهم که بر این 9 قسمت مختلف به‌نوعی حکمرانی می‌کنند، در بیاورید و آن را به مردم بازگردانید. در این تریلر، سعی شده که فضای آن زمان و اتفاقات آن دوره نمایش داده شود و در کنار آن، شما را با Templar های درون بازی بیشتر آشنا کند. بیشتر از این چیزی نمی‌گوییم و شما را به تماشای این تریلر دعوت می‌کنیم.

مشاهده آنلاین تریلر

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

بازی Assassins Creed: Syndicate در تاریخ 23 اکتبر 2015 (1 آبان سال جاری) برای کنسول‌های نسل هشتمی و در تاریخ 19 نوامبر (28 آبان 1394) برای پلتفرم PC منتشر شود.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید