با تصاویر جدید عنوان The Nathan Drake Collection همراه باشید

۵ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۹

کمتر از دو‏هفته تا عرضه بازی The Nathan Drake Collection مانده است و از همین رو  به‎تازگی تصاویری جدید از این عنوان منتشر شده است که نوید یک بازسازی بسیار مناسب را به ما می‎دهد. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر هستید، با ما همراه باشید.

شما در این تصاویر اوج خلاقیت و هنر استودیو «ناتی‎داگ» را مشاهده خواهید کرد. می‎توان انتظار داشت که این نسخه بازسازی شده، همانند The Last of Us Remastered، بسیار با کیفیت باشد. در ادامه شما را به دیدن این تصاویر زیبا دعوت می‎نماییم:

سری آنچارتد کار خود را در سال 2007 با عنوان Uncharted: Drake’s Fortune شروع کرد. پس از استراحتی دو ساله سر انجام ناتی داگ با بازی  Uncharted 2: Among Thieves بازگشت و موفقیت‎های بسیاری به‎دست آورد. آخرین نسخه‎ای که تا به‏‎حال منتشر شده Uncharted 3: Drake’s Deceptio نام دارد که به اعتقاد بسیاری بهترین ساخته‎ی ناتی داگ به شمار می‎آید. هم چنین دو بازی Uncharted: Golden Abyss و Uncharted: Fight For Fortune در سال ۲۰۱۲ برای کنسول‌دستی پلی‎استیشن‎ویتا نیز منتشر شدند. جدیدترین نسخه از سری Uncharted تحت عنوان The Nathan Drake Collection، قرار است  به‌صورت انحصاری در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۱۵ (چهارشنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۴) برای پلی‌استیشن 4 عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید