‌پیش‌نمایش بخش چندنفره Halo 5: Guardians عالی است

۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۶

Halo 5: Guardians یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال است که ماه آینده منتشر می‌شود. 343i تمرکز بالایی برروی بخش چندنفره این عنوان دارد و بخش جدیدی به‌نام “Warzone” را در E3 2015 معرفی کرد. حال تعدادی از منتقدین و خبرنگاران توانسته‌اند پیش‌نمایش بخش “Warzone” را تجربه کنند. با ما در ادامه همراه باشید.

خبرنگار وبسایت AOTF، آقای Damian Seeto این شانس را داشته است تا بتواند این پیش‌نمایش را تجربه کند. او درباره آن نوشت:

Halo 5: Guardians از بخش چندنفره جدیدی به‌نام Warzone بهره می‌برد و مسلما می‌تواند جذاب‌ترین بخش چندنفره این عنوان باشد. اخیرا من این شانس را داشتم تا بتوانم به مدت 18 دقیقه این بخش را با دیگر بازیکنان تجربه کنم و واقعا معرکه بود! من معمولا اهل بازی کردن بخش چندنفره عناوین اول شخص نیستم ولی باید بگم که شیفته بخش Warzone عنوان Halo 5: Guardians شده‌ام.

Seeto ادامه داد:

چیزی که باعث میشه بخش Warzone اینقدر جذاب باشه اینه که انتخاب‌های زیادی برای چطور بازی کردن دارید. نقشه بازی بسیار بزرگ و زیباست و همه مدت مجبور نیستید در یک مکان گیر کرده باشید. چیزی که بسیار جالب بود اینه که در Warzone تعداد مناسبی از دشمنان وجود دارند. شما تنها در مقابل اشخاص قرار نمی‌گیرید بلکه در اونجا هوش مصنوعی‌های زیادی هستند که باید حساب‌شان رسیده شود! همچنین چندین Boss مختلف نیز حضور دارند. باید اعتراف کنم که من در کشتن بازیکنان واقعی خوب نیستم و این خیلی خوب بود که می‌تونستم با کشتن هوش مصنوعی‌ها نیز امتیاز (هرچند کمتر) کسب کنم. البته در مدتی که بازی می‌کردم در مقابل بازیکنان واقعی نیز خودی نشان دادم، چون اون افراد هم توانایی‌هاشون مثل من بود.

او سیستم REQ را یکی از جذاب‌ترین بخش‌های بازی دانسته است.

سیستم REQ دلیل اصلی است که بخش Warzone اینقدر جذاب است. اگر شما و تیم‌تان خوب بازی کنید این سیستم به شما اجازه می‌دهد تا از تفنگ‌ها و خودرو‌های مختلف استفاده کنید. اگر شما امتیاز کافی را دارا باشید و مثلا یک sniper rifle یا rocket launcher بخواهید می‌توانید به مرکز REQ مراجعه کنید و این سلاح‌ها را انتخاب کنید. در هنگام بازی تیم من درحال باخت بود. من به مرکز REQ رفتم و یک rocket launcher انتخاب کردم. تیم آبی Spartans در کنار هم در حال پیشروی بودن و من با یک شلیک rocket launcher ام تمام آن‌ها ترکاندم! تیم مقابل هم به سرعت یک خودروی Ghost را انتخاب کردند و من را به سرعت آبکش نمودند! منم کم نیاوردم و یک Banshee را انتخاب کردم و باز جنگ شروع شد!

من واقعا از اینکه کلی خودرو همزمان می‌توانند در صحنه نبرد باشند لذت بردم. این بخشی است که حقیتا سری Call of Duty آن را ندارد و 343i به زیبایی آن را ساخته است.

Damian Seeto در مورد هوش مصنوعی و Bossهای موجود در این بخش اینطور نوشت:

اضافه شدن Bossها نیز تنوع بالایی به بازی داده است. گاهی اوقات مجبور هستید با دشمنان خود همکاری کنید تا بتوانید Boss هارا شکست دهید! دشمنان بسیاری در این بخش حضور دارند که گاهی از بین بردنشان بسیار مشکل است. Warzone مرا به یاد بخش چندنفره Battlefront 2 انداخت زیرا جنگ‌های بزرگی در بازی جریان دارد و برای من بخش Warzone بسیار جذاب‌تر از Rainbow Six Siege بود. درکل باید بگم که Warzone می‌تواند به یکی از جذاب‌ترین بخش‌های Halo 5: Guardians تبدیل شود و به شخصه اگر بازی را خریداری کنم، بیشتر زمان خود را در Warzone می‌گذرانم.

Halo 5: Guardians در تاریخ 5 آبان به‌صورت انحصاری برای کنسول Xbox One عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید