Uncharted 4: A Thief’s End آخرین فصل از زندگی Nathan Drake است

۴ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۸

قسمت چهارم سری بازی‌های آنچارتد در راه است و همه به شدت هیجان زده هستند تا این عنوان مورد انتظار را بازی کنند. اما تا به حال فکر کرده اید که این آخرین قسمت از این سری و آخرین فصل از زندگی این شخصیت محبوب دنیای بازی‌های رایانه ای یعنی “نیتن دریک” است؟ برای خواندن ادامه‌ی خبر با گیمفا همراه باشید.

آیا باز هم ممکن است تا پس از قسمت چهارم آنچارتد، نیتن محبوب و دوست داشتنی را ببینیم، یا این یک خداحافظی تلخ و دردناک برای بازیبازان خواهد بود؟ مدیر روابط عمومی استودیوی Naughty Dog، آقای Arne Meyer، امروز در بخش زنده یا Livestream مراسم EGX در بیرمنگهام صحبت می‌کرد و شخصی سوالی راجع به آنچارتد و نیتن دریک مبنی بر این که قسمت چهارم یک خداحافظی است یا خیر پرسید. ایشان پاسخ دادند:

“خوب، ما قطعا می‌گوییم که این یک فصل خداحافظی و فصل پایانی زندگی Nathan Drake خواهد بود اما به قول صحبت‌های امروز Yoshida، “هرگز نگویید هرگز”.

واقعا جالب خواهد شد اگر این نسخه از سری باز‌ی‌های آنچارتد، نسخه‌ی آخر آن نباشد اما با توجه به نام بازی یعنی شA Thief’s End به احتمال بسیار زیاد باید خداحافظی‌هایمان را با آنچارتد و نیتن دریک انجام دهیم. اما فعلا با هیجان آمدن آنچارتد ۴ دست و پنجه نرم می‌کنیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید