شرکت Warner به مدت ۳ سال برای LEGO Dimensions برنامه دارد

۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۸

بازی‌های لگو و انتشار تعداد بسیاری از آن‌ها که هر سال هم بیشتر می‌شود، شاید به نظر خسته کننده و آزار دهنده به نظر برسد اما اگر نگاهی به فروش این بازی‌‌ها برروی پلتفرم‌های مختلف بیاندازید می‌بینید که این بازی‌ها چقدر طرفدار دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Teravel Tale و شرکت Warner برنامه دارند تا محتوا‌ها و امکانات بیشتری برای بازی جدیدشان یعنی LEGO Dimensions عرضه کنند و این برنامه، تا سه سال آینده ادامه خواهد داشت. شاید هم بیشتر.

در گفتگویی که با یکی از تهیه کنندگان بازی آقای Mark Warburton انجام شد، ایشان اشاره کردند که خلق فناوری، درجه‌هایی دارد و این چیزی است که سازندگان برای ادامه‌ی کار خود در آینده با آن رو به رو می‌‌شوند.

“ما یک toy pad خلق کردیم که نیازی به به روز‌رسانی ندارد. اما ما فقط می توانیم تا مراحل و شخصیت‌های بیشتری خلق کنیم و این بازی را گسترش دهیم.”

اما برای کسانی که به این به روزرسانی‌ها و محتوا‌های اضافه علاقه‌ چندانی ندارند نیز باید بگوییم که بازی اصلی بدون این بسته‌های اضافه نیز قابل اتمام و قابل بازی است. صحبت‌های Warburton در این باره:

“شما می‌توانید همان ابتدا بازی خود را ۱۰۰% کنید و تروفی پلاتونیوم این عنوان را بدست آورید. مردم بازی‌های لگو را بیش از ۱۰ سال است که بازی می‌کنند و ما نمی‌توانیم چیز کمتری به آن‌ها پیشنهاد دهیم.”

LEGO Dimensions در ۲۷ سپتامبر در امریکای شمالی و در ۲۹ سپتامبر در اروپا برای پلتفرم‌های PlayStation 3 ،PS4 ،Wii U ،Xbox 360 و Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید