Killzone: Shadow Fall با طعم Unreal Engine 4!

۴ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۳

عنوان نه‌چندان موفق Killzone: Shadow Fall که 2 سال پیش به‌صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 عرضه شد، اکنون نیز از لحاظ المان‌های گرافیکی و جلوه‌های بصری، شاهکار محسوب می‌شود. حال تصور کنید که آن همه جلوه‌های چشم‌نواز، توسط Unreal Engine 4 بازپرداخته و چشم‌نوازتر هم بشوند!

به‌تازگی یکی از اعضای خلاق انجمن Polycount با نام کاربری “BroScience” تصاویری را از عنوان Killzone: Shadow Fall منتشر کرده که توسط موتور گرافیکی قدرتمند Unreal Engine 4 ساخته و پرداخته شده‌اند و نتیجه کار در یک کلام، “حیرت‌آور” است! در این تصاویر جدید، المان‌های گرافیکی بدون نقص پردازش شده‌اند؛ جزئیات سایه‌زنی‌ها، بازتابش نور محیط و کیفیت بافت‌ها ستودنی هستند. بارزترین دستاورد BoScience نیز در این بازسازی، مقادیر شدت گاما است که به طرز شگفت‌انگیزی در واقعی به‌نظر رسیدن فضاها، تأثیرگذار جلوه می‌نماید:

حال پس از مشاهده تصاویر، آن‌ها را با طرح مفهومی ذیل که پایه و اساس ساخت رندرهای فوق نیز می‌باشد، مقایسه کنید:

قدرت فوق‌العاده Unreal Engine 4 امری غیر قابل انکار است و به کَرّات شاهد درخشش اسم این موتور گرافیکی در رندرهای رسمی و غیررسمی بوده‌ایم. همچنین در خلق این عکس‌ها، هیچگونه کار تیمی در کار نبوده است و تمام آن‌ها حاصل دست‌رنج یک نفر می‌باشد. در پایان نیز این نکته شایان به ذکر است که  همه تصاویر موجود در این پست، تنها ایده‌های خلاقانه سازنده آن‌ها بوده و استودیوی گسترش‌دهنده بازی Killzone: Shadow Fall، دخلی در فرایند ساخت آن‌ها نداشته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید