گیفت کارت
گیفت کارت

آخر این هفته، فرنچایز Warhammer 40000: Dawn of War را در Steam به‎صورت رایگان تجربه کنید

۳ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۷

امروز کمپانی SEGA اعلام کرد که از تاریخ 24 سپتامبر (مصادف با 2 مهر) تا 27 سپتامبر (مصادف با 5 مهر)، بازی‌بازان می‌توانند نسخه اول و دوم Dawn of War را به همراه تمامی گسترش‌دهنده‌های موجود، از طریق فروشگاه Steam به رایگان تجربه کنند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در کنار این موضوع، کمپانی اعلام کرد این دو نسخه به همراه تمامی گسترش‌دهنده‌ها از امروز تا 28 سپتامبر (مصادف با 6 مهر) با 75% تخفیف به فروش می‌رسند. همچنین برای تشکر از طرفداران وفادار سری و خوش‌آمد گویی به افراد تازه وارد، کمپانی SEGA چندین امتیاز ویژه را نیز در این طرح قرار داده است:

 • The Temple of Cyrene یک نقشه کاملا جدید برای بخش چندنفره عنوان Dawn of War 1 می‌باشد که ما به تازگی به این نسخه افزوده‌ایم. این نقشه در کنار نقشه Dark Crusade و گسترش‌دهنده Soulstorm، در این نسخه قابل بازی خواهد بود. The Temple of Cyrene در یک مکان نفرین شده قرار دارد که توسط نیروهای امپراطوری پاکسازی شده است. این منطقه که سرزمین مادر Gabriel Angelos می‌باشد، هم اکنون به یک شهر متروکه و زمین‌های سوخته تبدیل شده است.
 • در نسخه Dawn of War II، ما به شما 4 دسته از Wargear را خواهیم داد; The Vanguard، Sniper Sternguard و Destroyer. شما می‌توانید از این دسته‌ها که قبلا فقط به افرادی که بسته‌های الحاقی بازی را پیش خرید کرده بودند، تعلق می‌گرفت، در campaign بازی استفاده کنید. همچنین از این پس می‌توانید Loot های ارزشمندی مانند Veteran’s Grenades، Blade of Ulyus، Armor of the Destroyer و… را جمع آوری و استفاده کند.

لازم به ذکر است فرنچایز Dawn of War، شامل عناوین Warhammer 40,000: Dawn of War به‌همراه گسترش‌دهنده‌های the Dark Crusade ،Soulstorm و Winter Assault بوده و در ادامه شاهد عنوان Warhammer 40,000: Dawn of War II به‌همراه گسترش‌دهنده‌های the Chaos Rising و Retribution، بودیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • CROW-B گفت:

  واقآ دست سگا درد نکنه که بعد از خرید امتیاز داون اف وار از تی اچ کیوی مقدس این کارو برای داون اف وار کرده…
  حیف که فقط نه اینترنت دارم نه استیمم نصبه وگرنه خدایی انقد بازی میکردمش که بمیرم…
  یعنی تا این حد فوقولادس این بازی…واقآ فوقولادس…

  0
  0
 • ... گفت:

  نسخه های اول رو که چند وقت پیش هم تخفیف زده بودن و ما هم گرفتیم.الان دیگه باید بریم سراغ Dawn of war 2 که اونهم فعلا جیب ها خالیه.این تخفیف ها و اپدیت ها و مپ های جدید هم به نظرم خبر از معرفی نسخه ی جدید {احتمالا نسخه ی سوم} میده !…ما هم که خیلی وقته منتظر همچین چیزی هستیم !…

  0
  0
 • ّFrOst گفت:

  خبر های استیمو یه چند روزی دیر میذارین همش
  آپدیت 6.85 دوتا هم اومد پوشش بدین

  0
  0