343i از همین حالا برروی نسخه بعدی Halo کار می‌کند

۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۲

343Industries هم‌اکنون در حال ساخت Halo 5: Guardians می‌باشد. حال این استودیو از هم‌اکنون درحال برنامه‌ریزی و نوشتن نسخه بعدی Halo هستند. با ما در ادامه همراه باشید.

رییس 343Industries خانم Bonnie Ross و کارگردان Halo آقای Frank O’Connor درمورد آینده این سری و نقطه آخر هم صحبت کرده‌اند. O’Connor به این نکته اشاره می‌کند که آن‌ها از هم‌اکنون برنامه‌های جدی برای آینده Halo در سر دارند و آن‌ها بسیاری از برنامه‌ریزی‌ها و نوشتن Halo بعدی را به اتمام رساندند.

ما هم‌اکنون کاملا از اتفاقات نسخه بعدی باخبر هستیم و درحال انجام برنامه‌ریزی‌های زیادی برای آینده آن هستیم. این بسیار خوب است زیرا ما قبلا همچنین برتری نداشتیم. پس ما کاملا باخبر هستیم که مثلا در ده سال آینده چه اتفاقی در دنیای Halo رخ می‌دهد. این‌که می‌دانم قرار است در نسخه‌های بعدی چه اتفاقاتی رخ دهد، حس بسیار خوبی به من دست می‌دهد.

Bonnie Ross به این نکته اشاره کرد که هر نسخه از دنیای Halo خود نشان می‌دهد که نسخه بعدی در چه مکانی اتفاق خواهد افتاد.

به پایان Halo 4 نگاه کنید جایی که مسترچیف حضور دارد و ما می‌دانیم که در Halo 5 و Halo 6 چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. ما جهان تخیلی عظیمی رودرروی خود داریم و می‌توانیم به چندین طریق مختلف داستان‌سرایی کنیم. تمام این امکانات در اختیار ماست و حال باید به بهتر نحو ممکن ارائه دهیم.

O’Connor به این نکته اشاره کرد که چقدر هر عنوان از سری Halo برای نسخه بعدی اهمیت دارد. او حتی به این اشاره کرد که می‌داند در آخر چه بر سر مسترچیف خواهد آمد!

اگر هنگام کار برروی یک سری طبق برنامه حرکت کنید پس از تمامی جوانب تولید باخبر هستید. ما از اتفاقات نسخه بعدی باخبر هستیم و تقریبا از تقدیر نهایی مسترچیف نیز باخبریم.

Halo 5: Guardians در تاریخ 5 آبان به‌صورت انحصاری برای کنسول Xbox One عرضه می‌شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید