بازی Corpse Party: Blood Drive در ماه اکتبر در آمریکای شمالی منتشر خواهد شد

۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۵

به تازگی شرکت XSEED Games تاریخ عرضه عنوان Corpse Party: Blood Drive را در آمریکای شمالی اعلام کرده است. بر اساس گفته‌های این شرکت، بازی Corpse Party: Blood Drive در تاریخ 13 اکتبر 2015 (برابر با 21 مهر) برای کنسول دستی PS Vita در آمریکا عرضه خواهد شد. برای اطلاعات بیش‌تر با ما در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

این برای اولین بار است که نسخه‌ای از این سری به صورت فیزیکی در آمریکای شمالی منتشر خواهد شد. به همین علت نسخه فیزیکی بازی در قالب یک نسخه محدود با نام Everafter Edition در دسترس خواهد بود. این نسخه دارای دو دیسک از موسیقی‌ متن بازی‌های Corpse Party ،Corpse Party: Book of Shadows و Corpse Party: Blood Drive است. همچنین در نسخه‌ی Everafter Edition یک کتاب 100 صفحه‌ای از طراحی‌های هنری بازی ‌وجود دارد. این نسخه با قیمت 49.99 دلار در دسترس خواهد بود. نسخه‌ی دیجیتالی بازی هم با قیمت 39.99 دلار منتشر خواهد شد.

بازی Corpse Party: Blood Drive برای نخستین بار در سری از محیط سه بعدی پشتیبانی می‌کند. همچنین سیستم‌های گیم‌پلی بازی نیز دارای تغییراتی شده است.

طرفداران بازی در اروپا و استرالیا می‌توانند از همین زمان بازی را پیش‌خرید کنند. نسخه فیزیکی این بازی در اروپا با قیمت 29.99 یورو، نسخه Everafter Edition با قیمت 39.99 یورو و نسخه‌ Heavenly Host Edition با قیمت 49.99 یورو عرضه خواهند شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید