اسپنسر معتقد است هم‌اکنون بهترین زمان برای ورود به نسل هشتم است

۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۵

Halo 5 Guardians بزرگترین عنوان انحصاری Xbox One برای سال ۲۰۱۵ است. Microsoft انتظار دارد تا بسیاری از کسانی که هم‌اکنون در Xbox 360 بازی می‌کنند برای تجربه این عنوان به نسل هشتم بیایند. با ما در ادامه همراه باشید.

اسپنسر معتقد است Halo 5 و پشتیبانی از عناوین نسل قبل یک دلیل محکم برای کسانی است که می‌خواهند از Xbox 360 به Xbox One بیایند. طبق گفته‌های مدیر Xbox هم‌اکنون میلیون‌ها نفر درحال بازی برروی Xbox 360 هستند و مایکروسافت تلاش می‌کند تا انتخاب آن‌ها برای ورود به نسل هشت Xbox One باشد.

پاییز امسال سالی طلایی برای ماست. میلیون‌ها نفر هم‌اکنون در حال بازی با ۳۶۰ خود هستند و این عالی است، اما وقتی به این نکته فکر کنید که چرا کسی که ۳۶۰ دارد بخواهد وارد نسل جدید شود اگر شما با Xbox بزرگ شده باشید مطمئنا Halo یکی از دلایل اصلی آن می‌باشد. Halo سری است که Xbox با آن تعریف و شناخته شده است.

اسپنسر ادامه داد:

عناوینی وجود دارند که شما هرروز با ۳۶۰ خود بازی می‌کنید و طبیعتا نمی‌خواهید که این عناوین را رها کنید. وجود پشتیبانی از عناوین نسل قبل دلیل دیگری‌ است. بازی‌های ۳۶۰ شما نیز به Xbox One می‌آیند پس شما عناوین ۳۶۰ خود را از دست نمی‌دهید و عناوین نسل هشت مثل جدیدترین عنوان سری Forza و تعداد زیادی از بازی‌های نسل هشت را به‌دست می‌آورید.

میلیون‌ها نفر هنوز درحال انجام بازی‌های خود برروی Xbox 360 هستند و هنوز تصمیم نگرفته‌اند تا به کدام کنسول نسل هشتمی وارد شوند. مایکروسافت با تمرکز برروی بازی به‌جای سرگرمی‌های دیگر و انتشار چندین عنوان انحصاری جذاب همانند Halo 5 و Forza 6 سعی دارد تا Xbox One را انتخاب بعدی آن‌ها قرار دهد.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید