عناوین رایگان PlayStation Plus برای October در هفته آینده اعلام می‌گردد

۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۶

هرماه بخش سرگرمی‎های شرکت سونی، چند عنوان رایگان را برای کاربران PlayStation Plus خود قرار می‌دهد. این عناوین تا زمانی که شما ه‌ عضو این سرویس هستید قابل بازی است. با ما در ادامه همراه باشید.

سونی قول داده است تا عناوین جدید و جذابی را هر ماهه به صورت رایگان برای کاربران Plus عرضه کند و بسیاری  منتظر هستند تا شاهد بازی‌های رایگان October باشند. همانطور که اطلاع دارید تنها یک هفته دیگر تا October فاصله است اما سونی اعلام کرده‌است که عناوین رایگان را هفته آینده اعلام می‌کند. گویا هنوز مطمئن نشده‌اند کدام عناوین رایگان شوند. زمانی که از Fred Dutton مدیر بلاگ رسمی سونی درمورد زمان اعلام عناوین رایگان October سوال پرسیده شد، اینطور پاسخ داد:

هم‌اکنون درحال برنامه ریزی برای هفته آینده هستیم.

تعدادی از کاربران reddit اعلام کرده‌اند که یکی از عناوین رایگان شده سونی Assassin’s Creed IV Black Flag خواهد بود. Black Flag یکی از عناوین رایگان اخیر کنسول Xbox One بوده است پس این امکان وجود دارد که برای کنسول PS4 نیز رایگان عرضه شود. اگر به یاد داشته باشید عنوان Metal Gear Solid V: Ground Zeroes پس از اینکه برای کاربران PlayStation Plus رایگان گردید پس از مدتی برای اعضای Xbox Gold نیز به‌صورت رایگان عرضه شد پس این امکان وجود دارد تا همین روند نیز برای Black Flag اتفاق بی‎افتد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید