نسخه پیش‌نمایش Assassin’s Creed Syndicate از مشکلات Unity رنج می‌برد

۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۸

نسخه پیش‌نمایش عنوان Assassin’s Creed Syndicate توسط Ubisoft به چندتن از منتقدین نمایش داده شد. این عنوان باز هم از عملکرد فنی ضعیف برخوردار بود. با ما در ادامه همراه باشید.

وبسایت Eurogamer معتقد است بسیاری از مشکلات حل شده است؛ اما VideoGamer می‌گوید این بازی مشکلات بسیاری در عملکرد فنی دارد. حرف کدام را باور کنیم؟

البته به این نکته توجه کنید عنوانی که برای این منتقدین به نمایش درآمده نسخه پیش‌نمایش بازی بوده است پس این امکان وجود دارد که نسخه نهایی از این مشکلات رنج نبرد. در مصاحبه اخیری که Francois Pelland با Redbull website داشت به این نکته اشاره کرد که مشکل اصلی از موتور بازی است.

تیم سازنده Unity به مدت سه سال وقت و سرمایه خود را برروی موتور جدید خود گذاشتند. ما نیز وقت بسیاری گذاشتیم تا مشکلات موتور آن‌ها را حل کنیم و Syndicate کمتر از Unity باگ و مشکل داشت. بله ما بازهم کات‌سین هایی داشتیم که شخصیت‌های بازی غیب می‌شدند اما حداقل مشکلاتی نظیر پرواز شخصیت‌ها را نداشتیم!

همه ما می‌دانیم که عنوان Assassin’s Creed Unity دارای مشکلات فنی بسیاری بود و تمام این‌ها بخاطر موتور ضعیف این بازی بود. حال Syndicate درحال استفاده از همان موتور است پس مشکلات هنوز هم موجود است. این مشکلات ممکن است در نسخه نهایی بازی نباشد.

وقتی نگاهی به پیش‌نمایش Syndicate می‌اندازیم از خود می‌پرسیم آیا کیفیت اجرایی 900P و 25 فریم‌ریت کافی است؟ مسلما پاسخ خیر است. امیدواریم نسخه نهایی بهتر عمل کند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید