زمزمه‌های بازی جدید استودیو Sucker Punch به گوش می‌رسد

۳ مهر ۱۳۹۴ - ۰۵:۱۸

به نظر می‌رسد که کم کم باید منتظر شنیدن خبر رونمایی از عنوان جدید استودیو Sucker Punch باشیم. همه‌ی ما می‌دانیم که Sucker Punch در حال کار برروی یک عنوان مخفی برای PS4 است و این را هم می‌دانیم که این بازی مخفی، یک اکشن ماجرایی سوم شخص است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

شاید شما هم مانند من حدس می‌زنید که بخشی از این بازی را در “هفته‌ بازی پاریس” ببینیم و مانند من منتظر یک معرفی از این بازی هستید. اما امروز با صحبت‌های کارگردان صوتی و صداگذاری بازی، Brad Meier در توییتر که در استودیو در حال ضبط افکت‌ها و صدا‌های مختلف است سرنخ‌هایی پیدا کردیم.

“یک روز کاری سخت دیگر در SuckerPunchProd به همراه soundeziner

Brad Meyer (@AuralSurgeon) September 15, 2015

“در حال ذوب کردن یک پلی استایرن جامد در استون. یک صدای سمی جالب!”

Brad Meyer (@AuralSurgeon) September 17, 2015

آیا با این گفته‌ها قرار است یک “کاندویت” گازی در Infamous بعدی ببنیم؟ فعلا هیچ چیز معلوم و مشخص نیست. ما حتی نمی‌دانیم که آیا قرار است بازی بعدی آن‌ها Infamous باشد یا چیز دیگری؟

حال به کامنت مؤسس و یکی از تهیه کنندگان استودیو Sucker Punch، آقای Brian Fleming که به تازگی منتشر شده نگاهی می‌اندازیم که در مورد همکاری موفقیت آمیز با Sony Computer Entertainment است:

“۱۳ سال پیش ما اولین بازی خود با همکاری سونی به نام Sly Cooper را منتشر کردیم. همکارانی بهتر از Sony را نمی‌توان تصور کرد.”

— Brian Fleming (@brian_fleming) September 23, 2015

به شدت منتظریم تا ببینیم این همکاری خوب و موفقیت آمیز چه عنوانی را در راه دارد. امیدوار باشیم تا در Paris Games Week اخباری راجع به بازی بعدی Sucker Punch منتشر شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید