گسترش دهنده After Dark برای عنوان Cities: Skylines منتشر شد

۲ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۸

امروز استودیو Paradox Interactive، اولین گسترش‌دهنده جدیدترین عنوان شهرسازی خود یعنی Cities: Skylines را با نام After Dark، به‎صورت گسترده منتشر کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

After Dark که امروز برای پلتفرم‌های مقصدش یعنی Windows ،Mac و Linux منتشر شد، تغییرات گسترده و متنوعی را برای عنوان Cities: Skylines، به ارمغان آورده است. این گسترش دهنده در درجه اول رفتار و حالت شهرها را در طول شبانه روز تغییر می‌دهد.
علاوه بر این، تمامی دارندگان Cities: Skylines (حتی افرادی که After Dark را خریداری نکرده‎اند) امروز به وسیله یک به‎روزرسان، سیستم چرخش روز و شب جدید را دریافت خواهند کرد.
در گسترش‌دهنده After Dark، بازی‎بازان با چالش‌های جدیدی در زمینه‌های برنامه‌ریزی، نگهداری، گسترش شهرها و ایجاد اوقات فراغت پس از اتمام کار روازنه، مواجه خواهند شد.
سیستم جرم و جنایت هم اکنون دست خوش تغییراتی شده و واقعی‌تر عمل خواهد کرد و نیاز به اعمال استراتژی‌های جدید برای خدمات شهری، ترافیک و توریسم‌ها، خواهید بود.
در پایان به مرور مهمترین ویژگی‌های After Dark می‌پردازیم:

  • به یک تور مسافرتی بروید: سیستم تخصصی توریسم، هتل‌های مجللی را برای بازدیدکنندگان شهرتان، مهیا می‌کند. این هتل ها کاملا پویا بوده و برای مثال در صورتی که آنها را در نزدیکی دریا بسازید، شامل ساحل تفریحی مخصوص خواهند بود.
  • جاده‌ها را به اشتراک بگذارید: خط اتوبوس و دوچرخه جدید، به شهر شما برای حمل و نقل برتری می‌دهد. سیستم جدید تاکسی‌ها، توریسم‌ها را در مناطق مختلف شهر، حمل می‌کنند.
  • خدمات جدید در گردش شبانه روز: خدمات شهری در طول شبانه روز متفاوت خواهند بود، به طوری که می‌توانید در شب‌ها از سیستم جمع‌آوری زباله و در روزها از خدمات حمل و نقل عمومی‌تر استفاده کنید.
  • شب‌ها هنگام فراغت از کار: شما می‌توانید در شب‌ها و اوقات فراغت مردم، سرگرمی‌های جدیدی را برای آن‌ها فراهم کنید. مانند سالن‌های بولینگ، باشگاه‌های شبانه و…
  • با جرم و جنایت مبارزه کنید: با توجه به اینکه جرم و جنایت در شب‌ها افزایش پیدا می‌کند، سیستم جدید فعالیت پلیس به بازی افزوده شده است. در کنار این مورد، می‌توانید زندان‌های مخصوصی را برای نگهداری اشرار، ایجاد کنید.

After Dark هم اکنون با قیمت 14.99 دلار در تمامی خرده فروشی‌های دیجیتالی در دسترس می‌باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید