آپدیت جدیدی به مناسبت هالوین برای The Sims 4 منتشر خواهد شد

۲ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۴

همانطور که می دانید هالوین نزدیک است و بازی‌های گوناگونی آپدیت‎های مختلفی را به خاطر این مناسبت دریافت خواهند کرد. پس از بازی Team Fortress 2 حال نوبت به بازی محبوب The Sims 4 تا آپدیت جدید خود را به مناسبت هالوین منتشر کند.برای ادامه جزئیات با ما همراه باشید.

به‌تازگی اعلام شد که بازی The Sims 4 میزبان آپدیتی به مناسبت جشن هالوین خواهد بود. محتوای این آپدیت The Spooky Stuff نامیده شده‌اند. این آپدیت شامل وسایل دکوراسیونی مانند نقاشی‌های وحشت زده، تارهای عنکبوت و تعدادی مبل جدید خواهد بود. همچنین در آپدیت شما می‌توانید غذا‌های جدیدی مانند بشقاب چشم پنیری، کیک زامبی و کوکی های شبح زده را درست کنید البته باید بگوییم در ابتدا شما نیاز به خوانندن طرز تهیه این غذا ها دارید. بازی‌بازان می توانند به عنوان شبح نیز در بازی پرسه بزنند. علاوه بر تمام این موارد مانند همیشه لباس های جدیدی در این آپدیت وجود خواهد داشت.

بازی The Sims 4 در تاریخ 2 سپتامبر 2014 (11 شهریور 93) به صورت انحصاری برای PC منتشر شد. همچنین پس انتشار نسخه اصلی چهار بسته الحاقی برای این عنوان با نام های Cool Kitchen Stuff ،Get to Work ،Outdoor Retreat ،Spa Day و Perfect Patio Stuff منتشر شد. گرچه این بازی با نظر نسبتا منفی منتقدان روبه‌رو شد ولی از نظر فروش کم نیاورد و توانست جزو پرفروش ترین بازی های PC باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید